Sinan Engin'den Tolgay Arslan açıklaması...

3 Şubat 2019 20:32- Son Güncelleme - 3 Şubat 2019 23:32
Google news abonelik

Ünlü yorumcu Sinan Engin, Antalyaspor - Beşiktaş maçınının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

Engin, karşılaşmadaki kritik pozisyonlar ve hakem kararları hakkında da konuştu. 

Beyaz TV'de konuşan Sinan Engin'in sözlerinden Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Sinan Engin, Tolgay Arslan hakkında ne dedi?

Tolgay Arslan'a ben yol gösterdim. Ben, Beşiktaş amigoluğu yapmıyorum. Ben, 'Tolgay'a neden küfür ediyorsunuz?' diyeceğim. Bana, 'Görmedin mi?' diyecekler... Kimse bana hayat dersi vermesin. Ben olayları farklı yerlere çekmem! Benim fikrim budur. Ben, holiganizmi körükleyen her şeye karşıyım. Kim ne derse desin...

Sinan Engin, Fenerbahçe taraftarından özür diledi mi?

Sinan Engin, Fenerbahçe taraftarından özür diledi mi?

Kusura bakmayın Fenerbahçeliler, yanlış anlaşılmaya sebebiyat verdiğim için özür dilerim. Biz yanlış algılamışız. Öyle ağır konuşmamamıza da gerek yok! Beni Beyaz TV'den kovasalar bile burası çok kötü demem...

Ben, Ersun Yanal'ın yerinde olsam Trabzonspor'daki söylemlerden sonra can simidi gibi Tolgay'a sarılmam. Ben artık futbolculara küfür edildiğinde kızmayacağım. Biz bir yere kadar küfür etmeyin deriz ve ne kadar tesir ederiz. Tolgay'ın bu ifadelerinden sonra Beşiktaş-Fenerbahçe maçı normal geçer mi? Geçmez! 

Dorukhan Toköz her geçen üzerine koyuyor. Dorukhan çok iyi yerlere de gelecek. Bugün maçın adamı Ljajic'di. Kagawa harikaydı. 

Digane bu sezon toplam da 40 gol atar.  Beşiktaş olmazsa Başakşehir şampiyon olsun. Bunu isterim.  Fakat Galatasaray ve Başakşehir'in şampiyonluk şansı eşit. Galatasaray, fikstürü ve ara transfer dönemindeki takviyeleriyle ralli yapar.