Sinan Engin'den Volkan Demirel'e eleştiri: "Hata yapmıştır!"

28 Nisan 2019 00:23- Son Güncelleme - 28 Nisan 2019 03:23
Google news abonelik

Ünlü yorumcu Sinan Engin, 1-1 eşitlikle sona eren Fenerbahçe - Trabzonspor maçını değerlendirdi. Volkan Demirel'in açıklamaları hakkında konuşan Engin, tecrübeli file bekçisini sert bir dille eleştirdi.

Beyaz TV'de konuşan Sinan Engin'in sözlerinden Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Sevgili Volkan şimdi sen Trabzonspor deplasmanına gittiğinde taraftarlar sana küfür ettiğinde biz ne diyeceğiz? Volkan, 'Bana küfür etse üzülmem' diyor. Bu nasıl bir şey? Birisi bana küfür edecek üzülmeyeceğim fakat Beyaz TV'ye küfür edince üzüleceğim. Volkan burada hata yapmıştır. Fenerbahçe taraftarı bunları sevmiyor.

Fenerbahçe taraftarı artık skor istiyor. Ersun Yanal, Fenerbahçe kadrosunu doğru kullanmıyor. Ersun Yanal maça doğru 11'le de başlamadı. Trabzonspor 1-0'lık skorun rahatlığıyla geride bekledi. Nwakaeme bugün gününde değildi. Nwakaeme iyi olsa maç daha farklı olabilirdi.

Ben bu akşam Cüneyt Çakır'ı beğendim. Cüneyt Çakır bu akşam çok az hata yaptı. Fakat koskoca Cüneyt Çakır bu akşam taraftarın baskısından dağıldı. Fenerbahçe taraftarı bu akşam ölüyü diriltti. Bu akşam alınan 1 puanın sebebi taraftardır. Ersun Yanal'a sonsuz saygım var ama Valbuena ve Eljif ilk 11'de olmalı. Fenerbahçe'de yetenekli ve hızlı oyuncu sıkıntısı var. Tolgay Arslan oynayınca daha ağır bir takım oluyor. 

Fenerbahçe'de az yetenekli oyuncu topluluğu maç seçiyor. Ersun Yanal basın mensuplarının sorularını cevaplamamakla stratejik bir hata yapmıştır. Ersun Yanal'a şu anda 'Korkak antrenör' diyorlar bu sözlere katılmıyorum. Ersun Yanal hücumcu bir teknik direktördür. 

Ali Koç'un açıklamalarına katılmıyorum. Ersun Yanal'ın yorumunda kötü bir şey yok. Ersun Yanal bu akşam soru almalıydı. Bu akşam Ersun Yanal'a soru alma denmiştir. Benim tahminim bu.