Sinan Güler, basketbolseverlerle "Game of Socios" turnuvasında buluşuyor

06.10.2022 - 15:00 | Son Güncellenme: 06.10.2022 - 15:03

Milli Basketbolcu Sinan Güler, 15 Ekim’de gerçekleşecek “Game of Socios” Turvasında basketbolseveler ile maç yapacak. İşte haber ile ilgili detaylar...

Dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com bu sefer de taraftarlara basketbolda unutulmaz bir deneyimin kapısını açıyor. Socios.com uygulaması indiren taraftarlar 3+1 kişiden oluşacak kendi takımlarını kurarak 15 Ekim 2022 Cumartesi günü Dekk İstanbul’da gerçekleşecek turnuvada Sinan Güler ve birbirinden değerli isimlerin takımlarıyla potada mücadele edecek. 

Gün boyunca birbirinden keyifli yarışmaların yapılacağı ve ödüllerin verileceği turnuvada basketbolseverler Milli Basketbolcu Sinan Güler ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar. Turnuvaya geri sayım başlarken Sinan Güler, şu ifadeleri kullandı:

İlgini Çekebilir
Fan Token sahipleri Ballon d'Or ödül törenine katılıyor
Habere Git

"Sporun birleştirici gücü ve coşkusunu birlikte yaşayalım"

“Sokak basketbolunun ruhu her zaman başka oluyor. Sokağın coşkusu, ritmi ve samimiyeti ile basketbol tutkusunu biraraya getirecek olan bu turnuvada, basketbolseverle bir arada olacağım için ben de çok heyecanlıyım. Socios.com Türkiye Ailesine de böyle bir projenin mimarı oldukları için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. 15 Ekim’deki turnuvamızda basketbola gönül veren tüm sporseverleri bekliyoruz. Sporun birleştirici gücü ve coşkusunu birlikte yaşayalım.”

Senin için hazırladığımız haberler