AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, kaç yaşında ve daha önce evlendi mi?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 20 Haz 2022 - 16:20 / Son Güncelleme : 20 Haz 2022 - 16:26

ATV'de yaptığı programlarla tanınan Müge Anlı, evlenme kararı aldı. Peki evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Ünlü program sunucusu Müge Anlı evlenme kararı aldı. Anlı, ATV'de yayınlanan 20 Haziran 2022 tarihli programının canlı yayın açılışında evleneceğini açıkladı. Açıklamadan sonra Müge Anlı'nın evleneceği İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kim olduğu merak edilmeye başlandı. İşte İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında merak edilen tüm detaylar...

Müge Anlı canlı yayında açıkladı

Canlı yayında evleneceğini açıklayan Müge Anlı, "Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum!'' açıklamasında bulundu.

''Evlenmeye karar''

Cuma gününden bu yana açıklama yapacağını düşündüğünü duyuran Müge Anlı, ''Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. '' ifadelerini kullandı.

''Abartacak bir şey yok''

Evleneceğini kişinin devlet memuru Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunu duyuran Müge Anlı, ''Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim." açıklamasını yaptı.

 

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu'nu devlet memuru olarak açıkladı.

Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü olarak görev almaktadır.