Sırbistan Milli Takımı'nda Aşk ve Aldatılma Şoku! Kavga Ettiler

Akın Ungan
30.11.2022 - 16:19 | Son Güncellenme: 30.11.2022 - 19:36

Sırbistan'da Vlahovic ile Gudelj, Jovic ve Rajkovic'in eşleriyle birlikte oldu, kavga çıktı. Jovic'in eşi Sofija Milosevic, Beşiktaşlı Adem Ljajic'i de aldatmıştı.

AJANSSPOR HABER

Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası, magazin dünyasında gündem oldu. G Grubu'nda mücadele eden Sırbistan Milli Takımı'nda yasak ilişki iddiası ortaya atıldı. İlk maçta yedek kalan Dusan Vlahovic'in son maçta hiç oyuna alınmaması, yaşadığı yasak ilişkiye bağlandı.

Milli takım kampında yasak ilişki

Sırp basını tarafından ortaya atılan iddiaya göre Dusan Vlahovic ile Nemanja Gudelj, Luka Jovic ve Predrag Rajkovic'in eşleri ile milli takım kampında birlikte oldu. 2022 Dünya Kupası öncesinde yapılan kampta takıma moral vermeleri için ailelerin de davet edildiği ifade edilirken, yasak ilişkinin burada başladığı belirtildi.

Birbirlerine girdiler

İddiaya göre forvet Vlahovic, yedek kaleci Rajkovic'in karısı Ana Cakic ile Gudelj ise Jovic'in eşi Sofija Milosevic ile birlikte oldu. Olaydan sonra Jovic ve Gudelj, yumruk yumruğa kavga etti.

İlgini Çekebilir
Mauro Icardi ile Wanda Nara kabak tadı verdi!
Habere Git

Ljajic'i de aldatmıştı

Öte yandan Luka Jovic'in eşi Sofija Milosevic'in, Beşiktaş'ın eski futbolcusu Adem Ljajic ile birliteyken yıldız oyuncuyu Jovic ile aldattığı akıllara geldi. Adem Ljajic, Sofija tarafından aldatıldıktan sonra kariyerinde büyük bir düşüşe geçmişti. Siyah-Beyazlılar ile performansına bağlı büyük problemler yaşayan Ljajic, futbolu bırakacak noktaya geldi.

Duygu karmaşası futboluna engel oldu, geri kazanılamadı

Beşiktaş'ta yaşadığı form düşüklüğü ile problemlere neden olan Ljajic, Siyah-Beyazlılar'ın kendisini geri kazanmak için çabalamasına rağmen beklenen çıkışı gösteremeyerek kadro dışı kalmıştı. Dönemin teknik direktörü Sergen Yalçın, yapılan görüşmelerde takımdan gönderilmek istenen fakat hiçbir teklife sıcak bakmayarak Beşiktaş'ta kazandığı parayı almaya devam eden Sırp futbolcu hakkında düşüncelerini dile getirdi.

"Şu kadarcık bir ümidim olsa kadro dışı bırakmam"

Yalçın, o dönemki açıklamasında Ljajic ile defalarca toplantı yaptığını ancak düzeleceğine dair en ufak umudu kalmadığı için kadro dışı kaldığını belirterek şu sözleri kullandı: "Kadro dışı çok başka bir şey. Ljajic şu anda kadro dışı. Şu kadarcık bir ümidim olsa kadro dışı bırakmam."

İlgini Çekebilir
Katar'da sosyal medya fenomenin başı dertte! Hapse girebilir
Habere Git

"Onunla en az 8 toplantı yaptık"

Başarılı çalıştırıcı, konuşmasının devamında ise "Onunla en az 8 toplantı yaptık. Çok şans verdik. Ama bir türlü istediğimiz seviyeye gelemedi. O beklentide bir oyuncunun şu performansı kabul edilemez." ifadelerini kullandı.

Senin için hazırladığımız haberler