AjanssporAjansspor uygulamasını indir

SMS sıralaması Survivor 2021 Exxen Ünlüler Takımı - Acunn.com

İlk Yayınlanma : 04 May 2021 - 18:33 / Son Güncelleme : 05 May 2021 - 14:52

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında sms sıralaması açıklandı mı? Exxen'de sms sıralaması yayınlandı mı? Ünlüler takımında SMS birincisi kim oldu?

SMS sıralaması Survivor 2021 Exxen Ünlüler Takımı - Acunn.com

Her bölümü heyecan ve aksiyon içeren Survivor'da bir kişi 4 Mayıs gecesinde adaya veda edecek. Peki, Ünlüler takımında SMS birincisi kim oldu? Eleme konseyinde hangi yarışmacının final hayalleri yarıda kaldı? Son saatlerde Survivor 2021 sms sıralaması Exxen araştırmaları bir hayli yoğunlaşmış durumda. Sms birincisi olmaya aday isimler arasında İsmail, Batuhan ve Sergen bulunuyor. Özellikle nişanlısından ötürü gündeme oturan İsmail Balaban'ın Sms birincisi olacağı konuşuluyor. Peki, 4 Mayıs Survivor 2021 sms birincisi kim? Exxen'de sms videosu yayınlandı mı?

Survivor 2021 SMS sıralaması Exxen 4 Mayıs

İSMAİL BALABAN SMS BİRİNCİSİ OLDU

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında sms birincisi olacak yarışmacı bugün belli olacak. Survivor 2021 SMS sıralaması Exxen açıklandı mı? 4 Mayıs'ta sms birincisi hangi yarışmacı oldu? Bu hafta, iki dokunulmazlık oyununu da kaybedip 2 telaşlı konsey yaşayan Ünlüler takımı, 2 aday seçmişti. Merve Aydın ve Sergen aday seçilirken; Melis, İsmail ve Batuhan henüz eleme potasına çıkmadı. 

Dokunulmazlık oyunlarını hangi takım kazandı?

Bu hafta, ödül oyunlarında olmasa da dokunulmazlık oyunlarında Gönüllüler takımının hakimiyeti vardı. Poyraz'ın tekrar parkura dönmesi ve Berkay'ın her geçen gün form tutması nedeniyle Gönüllüler takımı, Ünlüler takımı 2 oyunda da alt etti. Bu yüzden, Ünlüler takımı için son derece kritik iki eleme konseyi yapıldı. İlk konseyde Sergen'in, ikinci konseyde Merve'nin adı çıktı. 

Survivor Yeni Bölüm Fragmanı

 

Survivor 2021 Eleme Adayları 4 Mayıs

Sms birincisi henüz belli olmamakla beraber eleme konseylerinde Merve Aydın ve Sergen'in adları çıkmıştı. 4 Mayıs Salı günü, Survivor'da Sergen ve Merve Aydın eleme adayları oldu. Ancak, 3. aday; SMS birincisinin vereceği isimle belli olacak. 

 

Bir önceki hafta hangi yarışmacı elendi?

Her hafta bir yarışmacının final hayallerine veda ettiği Survivor'da, geçtiğimiz hafta İlayda Şeker adaya veda etmişti. Daha önce SMS birincisi olarak herkesi şaşırtan Şeker, son SMS sıralamasında sonuncu olarak yarışmadan elenen isim oldu.

Büyük ödülü hangi takım kazandı?

Haftalardır beklenen Survivor 90'lar ödülünü bu yıl Ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı, 90'lara uygun bir şekilde giyinerek, diğer yarışmacılarla beraber kutlamaya katıldı. Survivor Yunanistan ve Romanya takımları da bu ödüle alınmıştı.