• Diğerleri

SMS'lere göre Survivor'a veda eden isim belli oldu! Çok şaşıracaksınız...

12 Mayıs Salı Survivor’dan kim elendi? TV8’in fenomen yarışması 74. bölümde gözler ada konseyine çevrildi. Ünlüler Gönüllüler takımından eleme adayları halk oylaması ve sms sıralamasına göre adaya veda etti. Peki Survivor’dan kim elendi? Survivor’dan elenen isim Acun Ilıcalı’nın 12 Mayıs SMS sonuçlarına göre belli oldu. Peki, bu hafta Survivor'da kim elendi? İşte detaylar...
12 Mayıs 2020 22:52- Son Güncelleme - 12 Mayıs 2020 22:52
Google news abonelik
SMS'lere göre Survivor'a veda eden isim belli oldu! Çok şaşıracaksınız...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de 13. haftanın SMS sonuçları bu akşam belli olacak.Survivor’dan elenen isim 12 Mayıs Salı Acunn.com video sms sıralamasın göre belli oldu. 74. bölümde gözler halk oylamasına göre elenen isimlere çevrilmişti. Acun Ilıcalı ise Survivor’dan giden yarışmacı kim cevabına çok üzüldüğünü belirtmişti. Peki Survivor’dan kim elendi? Survivor’dan elenen isim Acun Ilıcalı’nın 12 Mayıs SMS sonuçlarına göre belli oldu. Peki, bu hafta Survivor'da kim elendi? İşte detaylar...

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

 Survivor’ın yeni bölümünde Acun Ilıcalı flaş bir haber verdi! Ilıcalı, Ersin Korkut’un yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. 

Ersin Korkut geçtiğimiz günlerde futbol oyunu ardından sakatlanmış ve emar çekilmişti. Emar sonuçları çıkan Ersin Korkut'un artık Survivor 2020'ye devam edemeyeceği duyuruldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada ‘Benim için en hüzünlü veda oldu’ ifadelerini kullandı.

Yaya Toure, kırmızı kart rekorunu eline aldı