Sneijder, Galatasaray hayalini açıkladı!

09.04.2020 - 19:54 | Son Güncellenme: 09.04.2020 - 20:02

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, birlikte çalıştığı Wesley Sneijder'in Galatasaray hayali ve Hugo Rodallega'nın transfer durumu hakkında Ajansspor'a özel açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder hakkında çarpıcı bir açıklama geldi.

Geçtiğimiz sezon futbola veda eden Sneijder'in teknik direktörlük hayalinde Galatasaray var.

Sneijder'in Al Gharafa'da birlikte çalıştığı teknik direktör Bülent Uygun, Hollandalı yıldızla yapmış olduğu görüşmeyi anlattı.

"Hedefi Galatasaray'da teknik direktörlük"

Ajansspor Instagram hesabında Salim Manav'ın konuğu olan Bülent Uygun, "Wesley Sneijder ile geçtiğimiz ay görüştüm. Sneijder, Türkiye'yi çok seviyor, kendisi teknik direktör olabilmek adına Ajax'ta çalışmalarını sürdürüyor. Sneijder ile konuştuğumda hedefinin ve hayalinin Real Madrid ve Galatasaray'da teknik direktörlük görevini yapmak olduğunu söyledi." ifadelerini kullandı.

"Riva projesini ben çizdim"

Riva Milli Takımlar Tesisi'nin projesini kendisinin çizdiğini söyleyen Uygun, "Sivasspor'da görev yaparken dönemin TFF Başkanı Hasan Doğan'a Riva projesini çizip vermiştim, o proje hayata geçirildi. Fakat Riva'nın açılış törenine çağrılmadım." dedi.

Rodallega, Boca Juniors'a transfer olacak mı?

Rodallega'nın Boca Juniors ile ilgili transfer açıklaması hakkında konuşan Bülent Uygun, "Olsa, yapsa, vs. söylemlerle bu işler olmuyor. Rodallega şu anda Denizlispor'un oyuncusudur. Rodallega ligler başladığında takımına katkı sağlayacaktır." şeklinde konuştu.

Senin için hazırladığımız haberler