AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sneijder: "İkisi de artık yok ve ben çok özlüyorum”

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 25 Ara 2021 - 14:46 / Son Güncelleme : 25 Ara 2021 - 14:55

DÜnyaca ünlü futbolcu Wesley Sneijder, eski eşi Yolanthe Cabau ve eski takımı Galatasaray hakkında duygusal bir açıklamada bulundu.

Galatasaray'da 2013-2017 yılları arasında forma giyen Wesley Sneijder, eski eşi ve eski takımı hakkında duygusal bir açıklama yaptı.

Sneijder, Wesley Sneijder: “Yolanthe ve Galatasaray, ikisi de artık yok ve ben ikisini de çok özlüyorum.” ifadelerini kullandı.

Aldatmıştı

Wesley-Yolanthe çifti, 2019 yılında Sneijder'in, eşini aldatmasından dolayı evliliklerini noktaladı.

Sneijder, eşini aldattığını, Hollanda basınına itiraf etti. Ünlü futbolcu, "Yolanthe ile sevgili olmadan önce günde 2 saat konuşmaya başladık ve onunla geçirdiğim zamanlar beni aşka sürüklemeye başladı. Sonra her şey kötü gitmeye başladı. Çünkü, nedeni bendim. Sürekli partiler, sonu gelmez partiler. Yolanthe'nin olmadığı partiler... Kötü arkadaşlarla! Kadınlar ve içkiler. Her şey kontrolümden çıkmıştı. Bedenim oradaydı ama kalbim Yolanthe'nin yanındaydı. Ardı arkası gelmez yalanlardan sonra Yolanthe'ye karşı dürüst oldum. Her şeyi itiraf ettim. Hiçbir şeyi atlamadım. Yolanthe'nin hiçbir hatası yok. Hata nerede? Şöhret, ego, para, güç ve şehvet... Ve evet, acı hepsinin ardından çok güçlü bir şekilde beni buldu. Çünkü Yolanthe Amerika'da. O hayallerimin kadınıydı. Her şeyi mahvettim ve onu kaybettim." ifadelerini kullandı.

Sneijder'in Galatasaray karnesi

Kariyerinde Real Madrid, Inter gibi dev kulüplerde oynamış olan Wesley Sneijder, Galatasaray forması ile çıktığı 175 maçta, 45 gol, 44 asist yaptı.

Kariyerinin toplamında 573 maça çıkan Hollandalı, 152 gol atarken, 143 asist kaydetti.