Sol Yanım Dizisi 7. bölüm izle | Yeni bölümde neler oluyor?

STAR TV’nin sevilen dizisi Sol Yanım 14 Ocak Perşembe günü 7. bölümüyle ekranlardaydı. Sevenleri ise, Sol Yanım yeni bölüm izle, STAR dizi seyret gibi araştırmalar yapmaya başladı. Sol Yanım sahnesi ise nefesleri kesti. Sol Yanım 7. bölümü de izleyenlerin ilgi odağı oldu. STAR TV internet sitesi ve STAR TV, sevilen dizinin son bölümünü ekranlara getiriyor. Sol Yanım dizisi 7. bölümde neler oldu ve Sol Yanım dizisi 7. bölümü nasıl izlerim gibi soruların cevabı haberimizde! İşte detaylar…
14 Ocak 2021 16:56- Son Güncelleme - 14 Ocak 2021 17:00
Google news abonelik

VİDEO BÖLÜM İZLE | SOL YANIM YENİ BÖLÜM HABERİMİZDE YER ALIYOR. VİDEO OLARAK EKLENDİ. İZLEMEK İÇİN HABERE DEVAM EDİNİZ...

Son Bölümde neler oldu?

Serra’nın üst üste hayal kırıklığı yaşaması kendini sorgulamasına sebep olur ve Selim’in çevresindeki kızlarla yarışamayacağına inanır. Selim ise Biricik’in girişimlerine aldırış etmeden Serra’yı birlikte yemek yemeye ikna edince aşk yeniden alev alır. Kızının Selim’e aşık olduğunu gören Nilgün, Selim’in kapılarına gelmesini engelleyemez. Asena, Barış’la yakın ilişkisi ifşa olunca İhsan’ın tehdidine maruz kalır. Hamile olduğunu öğrenen Asena, bebeğinin evliliğini yeniden rayına oturtabileceğini düşünür. Bu uğurda önündeki bütün engelleri yıkmaya hazırdır.

Yeni bölümde neler olacak.?

İhsan'ın kendisinden yıllardır sakladığı sırrı öğrenen Selim, babasına çok kızarak doğum günü partisini terk eder. Selim'in yaşadığı hayal kırıklığı karşısında Serra, acısını dindirmek için ona destek olur. Oğluyla barışmak için çabalayan İhsan, bir yandan da Emin'i bulmak için harekete geçer. Babasına karşı öfkesi yatışmayan Selim, karşı karşıya geldiklerinde babasına çok ağır sözler sarf eder. Selim’in babaannesi Berrin, yaşananları öğrenince apar topar İstanbul’a gelir. İhsan, Selim konusunda annesinden ağır sözler işitirken, Asena hakkındaki sert çıkışına da hayli şaşırır.

Dizinin konusu nedir?

Sol Yanım’; genç aşıklar Serra ve Selim’in hikayesi çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikâyeyi ekrana taşıyacak. “Tam olarak ağızlarında gümüş kaşık ile doğdular: Selim, Serra, Biricik ve Burak… Serra'nın hikayesi diğerlerine göre bambaşka ama tesadüfler onu da bu gençlerin arasında yeni bir başlangıca sürükleyecek!” Bu dört genci buluşturan Kuzey Üniversitesi, kampüs yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Serra - Özge Yağız

Selim - Tolga Mendi

Biricik - Cemre Baysel

Burak - Emre Bey

Asena – Defne Samyeli

İhsan -Cansel Elçin

Nilgün – Esra Bezen Bilgin

Nazlım – Feyza Civelek

İdil – Seda Akman