Son dakika: 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu! Eleme adayı için tıklayınız...

Survivor 2021 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da eleme adayı olan isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim elendi ve adaya kim veda ediyor? Exxen.con ünlüler sms sıralaması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler eleme adayı burada. İşte exxen.com sms sıralaması...
20 Şubat 2021 23:46- Son Güncelleme - 24 Şubat 2021 00:05
Google news abonelik
Detaylar geliyor...

Survivor 2021 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da elenen isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim elendi ve adaya veda etti?  Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler elenen isim burada. İşte Acunn.com sms sıralaması...

Dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

2021 Survivor'da 9-9 sonuçlanan oyunda bayrak oyununa gidildi. Steven'in son anda üst üstte yaptığı atışlarla oyunu kazanması sonrası Gönüllüler 10-9 oyunu kazanarak dokunulmazlık sahibi oldular.

2021 Survivor eleme adayı kim oldu?

2021 Survivor'da ilk eleme adayı henüz açıklanmadı. Açıklandığı an haberimiz güncellecektir.

İletişim oyunu öncesinde takımlar, üçer erkek ve kadın yarışmacı seçerek avantaj oyununa çıktı. Eşleşmeler belli olduktan sonra ilk olarak parkura erkek yarışmacılar çıktı. Bu oyunu kazanan Gönüllüler, avantaj oyununda skoru 1-0 yaptı. Kadınlar arasında oynanan avantaj oyununda galip gelen ise Ünlüler olunca oyun final atışlarına kaldı. Bu oyuna çıkan Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Poyraz oldu. Poyraz, oyunda rakibine atış şansı bile vermedi ve avantaj oyununu Gönüllüler kazandı.

 

 

Survivor’ın en duygusal oyunu İletişim oyunu, yarışmacıların sevdikleri ile hasret giderme imkanı sağlaması nedeniyle ayrı bir yeri var. Bu akşam, Survivor 2021’de sezonun dördüncü iletişim oyunu oynandı. Oyundan önce açıklanacak iletişim ödülü ise yarışmacıları duygulandırdı. Oyunda iki takım başa baş bir mücadele ortaya koydu. Farkın açılmadığı oyunda karşılıklı alınan sayılar, oyunun sonuna kadar heyecanı, mücadeleyi sürdürdü. Fakat günün sonunda 10'a 8 skorla iletişim oyununu Ünlüler kazandı.

İŞTE SMS SIRALAMALASI

11-Hayrettin 10-Melis

9-Merve 8-Öykü

7-Sergen 6-Barış

5-Çağrı 4-Doğan

3-İlayda 2-İsmail

1- Batuhan

23 Şubat Salı Survivor sms sıralaması

Survivor 23 Şubat salı sms sıralaması merakları her geçen dakika artmaya devam ediyor. Adaya veda edecek isim bu akşam belli oluyor. Ünlüler dokunulmazlık oyunlarını Gönüllülere kaptırarak bu hafta da iki eleme adayı çıkardı ve adaya veda edecek ismi takımlarından belli ettiler. Ünlüler ilk önce takıma yeni katılan Yiğit'i eleme adayı yaparken daha sonra ise ikinci eleme adayı olarak Çağrı'yı belirlediler. Bu akşam sms birincisi çıkacak olan kişi de bir isim söyleyerek elenecek ismi belli edecek. 3 kişi arasında gerçekleşecek olan sms sıralamasında en az oy alan isim adaya veda edecek. Haberimizi sık sık yenileyin. İletişim oyunu sonrası 23 Şubat Salı günü elenecek isim için açılnacak olan sms videosu haberimize eklenecek. Eleme adayından önce sms videosuna ulaşabilir ve elenecek ismi öğrenebilirsiniz. Haberimiz güncellenmeye devam ediyor...

23 Şubat Salı günü sms birincisi olan Batuhan bu hafta da gitmeyeceğine inandığım kişi diyerek 3. eleme adayı olarak İlayda'yı söyledi. Böylelikle eleme adayları Çağrı, Yiğit ve İlayda oldu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!