Son dakika: 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu! Eleme adayı için tıklayınız...

Survivor 2021 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da eleme adayı olan isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim elendi ve adaya kim veda ediyor? Exxen.con ünlüler sms sıralaması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler eleme adayı burada. İşte exxen.com sms sıralaması... 23 Şubat Salı
23 Şubat 2021 21:27- Son Güncelleme - 24 Şubat 2021 00:04
Google news abonelik

2021 Survivorda adaya veda eden isim belli oluyor. Bu akşam adaya veda edecek isim Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. Yarışmaları Murat Ceylan sunuyorken elemeleri de Acun Ilıcalı sunmaya başladı. Ünlülülerin dokunulmazlık oyununu Gönüllülere kaybetmesi sonrası eleme adayı olan isimleri de belirlemesine sebep oldu. İşte eleme adayı ve elenen isim... Ayrıca sms sıralaması hakkında bilgiler de yer alıyor...

2021 Survivor'da eleme adayları Ünlüler takımından çıktı. Dokunulmazlık oyunlarını üst üstte kazanan Gönülüller bu hafta da konseyi rahat geçirecekler. Eleme adayları ise Ünlülerde bu hafta takıma yeni katılan Yiğit olurken ikinci eleme adayı ise Çağrı oldu. İkili arasında gerçekleşecek eleme konseyini de Acun Ilıcalı sunacak.

Survivor kim elendi?

Elenen isim henüz belli olmadı belli olur olmaz haberimiz güncellenecektir. Haberimizi kontol etmeye devam ediniz.

2021 Survivor'da 9-9 sonuçlanan oyunda bayrak oyununa gidildi. Steven'in son anda üst üstte yaptığı atışlarla oyunu kazanması sonrası Gönüllüler 10-9 oyunu kazanarak dokunulmazlık sahibi oldular.

Sms sıramalası ne oldu?

11-Hayrettin 10-Melis

9-Merve 8-Öykü

7-Sergen 6-Barış

5-Çağrı 4-Doğan

3-İlayda 2-İsmail

1- Batuhan

Geçen hafta sms sıralaması bu şekilde olmuştu. Bu hafta sms sıralaması da belli olmadı. Belli olur olmaz habere eklenecektir. Haberi sık sık yenileyiniz...

Survivor 23 Şubat salı sms sıralaması merakları her geçen dakika artmaya devam ediyor. Adaya veda edecek isim bu akşam belli oluyor. Ünlüler dokunulmazlık oyunlarını Gönüllülere kaptırarak bu hafta da iki eleme adayı çıkardı ve adaya veda edecek ismi takımlarından belli ettiler. Ünlüler ilk önce takıma yeni katılan Yiğit'i eleme adayı yaparken daha sonra ise ikinci eleme adayı olarak Çağrı'yı belirlediler. Bu akşam sms birincisi çıkacak olan kişi de bir isim söyleyerek elenecek ismi belli edecek.

 3 kişi arasında gerçekleşecek olan sms sıralamasında en az oy alan isim adaya veda edecek. Haberimizi sık sık yenileyin. İletişim oyunu sonrası 23 Şubat Salı günü elenecek isim için açılnacak olan sms videosu haberimize eklenecek. Eleme adayından önce sms videosuna ulaşabilir ve elenecek ismi öğrenebilirsiniz. Haberimiz güncellenmeye devam ediyor...

Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapar?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında Çukur dizisinde Remzi karakteri ile en büyük çıkışı yaptı.  2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Çağrı Atakan oynadığı dizilerin listesi aşağıda yer almaktadır.

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapar?

Survivor Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul Kadıköy doğumludur. 21 yaşında olan Yiğit Oruçoğlu hayatını İstanbul’da ikamet ettirmektedir. Bugüne dek hayatında sürekli sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor.

Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şuan aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.

23 Şubat Salı günü sms sıralaması birincisi geçen hafta olduğu gibi yine Batuhan oldu.

23 Şubat Salı günü sms birincisi olan Batuhan bu hafta da gitmeyeceğine inandığım kişi diyerek 3. eleme adayı olarak İlayda'yı söyledi. Böylelikle eleme adayları Çağrı, Yiğit ve İlayda oldu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!