SON DAKİKA! Survivor'dan elenen isim belli oldu! İşte Kırmızı takım- Mavi takım sms sıralaması...

Acunn.com Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde. Survivor 23 Haziran Salı Kırmızı takım ve Mavi takım sms sıralaması belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası Sercan, Nisa ve Evrim eleme adayı oldu. Peki Survivor’dan kim elendi? Yarışmadan gidecek isim halk sms oylama sonuçlarına göre belirlenecek. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilebilecek. Peki 23 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması nasıl, Survivor’dan kim elendi? Merak edilenler burada.
23 Haziran 2020 01:04- Son Güncelleme - 23 Haziran 2020 18:33
Google news abonelik

Survivor'da bugün elenen isim belli oluyor. Acun Ilıcalı'nın eleme ismini açıklarken şok olmasını dikkatlerden kaçmadı. Acunn.com Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde. Survivor 23 Haziran Salı Kırmızı takım ve Mavi takım sms sıralaması belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası Sercan, Nisa ve Evrim eleme adayı oldu. Peki Survivor’dan kim elendi? Yarışmadan gidecek isim halk sms oylama sonuçlarına göre belirlenecek. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilebilecek. Peki 23 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması nasıl, Survivor’dan kim elendi? Merak edilenler burada.

İŞTE O ANLAR

 

 

İŞTE SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI

İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

23 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİM?

Dokunulmazlık oyunu sonrası ilk aday Evrim oldu. Evrim'i seçen Cemal Can olmuştu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ikinci aday ise Sercan'ın seçtiği Nisa oldu. Son ve üçüncü eleme adayı ise yine Cemal Can'ın seçtiği Sercan oldu. Böylelikle Sercan, Nisa ve Evrim arasında eleme adayı belli oluyor. 

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

NİSA, SERCAN VE EVRİM, ARASINDA ELENEN İSİM EVRİM OLDU!