SON DAKİKA! Survivor'dan elenen isim belli oldu! İşte Kırmızı takım- Mavi takım sms sıralaması...

Acunn.com Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde. Survivor 30 Haziran Salı Kırmızı takım ve Mavi takım sms sıralaması belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası Berkan , Nisa ve Barış eleme adayı oldu. Peki Survivor’dan kim elendi? Yarışmadan gidecek isim halk sms oylama sonuçlarına göre belirlenecek. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilebilecek. Peki 30 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması nasıl, Survivor’dan kim elendi? Merak edilenler burada.
30 Haziran 2020 20:05- Son Güncelleme - 30 Haziran 2020 20:08
Google news abonelik

Survivor'da bugün elenen isim belli oluyor. Acun Ilıcalı'nın eleme ismini açıklarken şok olmasını dikkatlerden kaçmadı. Acunn.com Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde. Survivor 30 Haziran Salı Kırmızı takım ve Mavi takım sms sıralaması belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası Berkan , Nisa ve Barış eleme adayı oldu. Peki Survivor’dan kim elendi? Yarışmadan gidecek isim halk sms oylama sonuçlarına göre belirlenecek. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilebilecek. Peki 30 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması nasıl, Survivor’dan kim elendi? Merak edilenler burada.

İŞTE SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI

İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

23 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİM?

Eleme adaylarını Sercan belirledi. Sercan, 3 dokunulmazlığı kazanarak bugün elenecek bir ismi belirlemiş oldu. İşte Sercan'ın ele adayı yaptığı o isimler; Barış, Berkan ve Nisa...

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Elenen isim Nisa Bölükbaşı oldu.