Son şampiyon Zenit ve Dinamo Moskova, Yusuf Yazıcı'yı Transfer Etmek İstiyor

İsa Kethüda
17.05.2022 - 18:15 | Son Güncellenme: 17.05.2022 - 18:18

Transfer haberleri... Rusya Ligi takımlarından CSKA Moskova'da forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı'yı Zenit ve Dinamo Moskova transfer etmek istiyor.

Son şampiyon Zenit ve Dinamo Moskova, Yusuf Yazıcı'yı Transfer Etmek İstiyor

Devre arası transfer döneminde kiralık olarak Rusya Premier Ligi ekiplerinden CSKA Moskova'ya transfer olan ve kısa sürede gösterdiği performansla dikkatleri üstüne çeken Yusuf Yazıcı için Zenit ve Dinamo Moskova devreye girdi.

Yusuf'un talipleri artıyor

CSKA Moskova'dan görev aldığı 10 maçta attığı 8 golle takımına büyük katkı sağlayan milli futbolcu Yusuf Yazıcı'ya Rusya'dan iki takımın yanı sıra İngiltere, Almanya ve İtalya'dan talipler var. 

Lille, CSKA'nın teklifini kabul etmedi

CSKA Moskova'nın Yusuf Yazıcı için satın alma opsiyonu vardı. Bu opsiyonun 15 Mayıs'ta sona ermesinin ardından Avrupa'nın bazı kulüpleri devreye girdi. CSKA Moskova'nın opsiyon tarihini ertelemek istediği öğrenilirken, bu talep milli futbolcunun bonservisinin elinde bulunduran Lille tarafından kabul görmedi.

Zenit & Dinamo Moskova

Bu gelişme üzerine ligi şampiyon olarak tamamlayan Zenit'in yanı sıra ikinci basamakta yer alan Dinamo Moskova, Yusuf Yazıcı'nın durumunu yakından takip ediyor. 25 yaşındaki oyuncuyla Avrupa'nın büyük liglerinden kulüpler de ilgileniyor.

FIFA World Cup 2022
3.5
Senin için hazırladığımız haberler