"Son topa kadar mücadele edeceğiz"

05.11.2015 10:04 - Son Güncelleme -
"Son topa kadar mücadele edeceğiz"

Sarıca, yaptığı yazılı açıklamada, Lokomotiv Kuban'ın güçlü bir kadroya sahip olduğunu, deplasmanda zorlu bir mücadeleye çıkacaklarını belirtti. 

İyi pres yapan ve hızlı oynayan bir takımla karşılaşacaklarını vurgulayan Sarıca, "Belli bir sayı seviyesine ulaşmamız gerekiyor. Bunu başarabilirsek istediğimiz sonuçla evimize döneriz. Euroleague'de deplasmanlardan alınacak galibiyetler gruptan çıkma adına büyük önem taşıyor. Rusya'da alınacak galibiyet bize önemli bir avantaj sağlayacak. Yine son topa kadar mücadele eden bir Pınar Karşıyaka sahada olacak" şeklinde değerlendirme yaptı. 

- Disiplin kurulunun ihtarı
Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Spor Toto Basketbol Ligi'nde Türk Telekom ile yaptığı maçta iki oyuncusu tek parça uzun tayt giydiği gerekçesiyle Pınar Karşıyaka'ya ihtarda bulundu.

İhtar kararında, yeşil-kırmızılı ekipte 6 ve 22 numaralı oyuncuların tek parça tayt giydiği belirtilirken, İzmir temsilcisinin kurula yaptığı savunmada, bu sezon kadrosunda 6 numaralı forma giyen oyuncu bulunmadığına yer verdiği öğrenildi. Pınar Karşıyaka'da 22 numaralı formayı ise ABD'li Kenny Gabriel taşıyor.   

Öte yandan, sis nedeniyle dün gece uçağı iptal edilen Pınar Karşıyaka kafilesinin, Lokomotiv Kuban maçı için Rusya'nın Krasnodar kentine gittiği bildirildi.

Legolarla Şampiyonlar Ligi finali

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up