AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Son Yaz 14. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD FOX TV YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 17:43 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 17:54

Son Yaz 14. bölüm izle. Son Yaz dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Yağmur, Akgün'ün beklenmedik evlilik teklifi nedeniyle şaşkınlığını gizleyemez. Öte yandan, Akgün ile Selim arasındaki beklenmedik yakınlaşma tüm hızıyla devam ediyor. Son Yaz takipçileri şimdiden, Son Yaz 14. bölüm izle, Son Yaz yeni bölüm izle gibi aramalar yapıyor. Peki, Son Yaz 14. bölüm izle yöntemleri neler?

Son Yaz 14. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD FOX TV YouTube

Son Yaz 14. bölüm izle. Fox TV'nin yeni yapımı Son Yaz dizisi, son dönemin en çok takip edilen dizilerinden biri haline geldi. Bay Yanlış'ın finale gitmesinden sonra yeni arayış içine giren kanal yetkilileri, Ali Atay ve Funda Eryiğit'in öncülüğünde Son Yaz dizisinin çekimlerini başlatmıştı. Bugün, 14. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak olan yapımın yeni bölümünden ipuçları merak ediliyor. Bu nedenle, dizinin sıkı takipçileri Son Yaz yeni bölüm fragmanı, Son Yaz 14. bölüm, Son Yaz dizisi oyuncuları, Son Yaz 14. bölüm izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Son Yaz 14. bölümde neler oluyor? 

Son Yaz 14. bölüm özeti

Yağmur, Akgün’ün evlilik çıkışına çok şaşırmıştır. Akgün, Yağmur’u rahatlatır. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur’un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak istemektedir. Diğer yandan Halil Sadi tarafından gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan zor durumdadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük zarar görecektir. Halil Sadi, Selim’in Cemal’i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırken, Akgün ve Yağmur’un evlilik çıkışıyla karşı karşıya gelirler.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Akgün aklanmıştır. Ve artık onun için yeni bir hayat başlıyordur. Selim ve Selçuk Taşkın’a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir. Artık Soner ve Eray’la ortak olduğu mekanı canlandırmaya karar verir. Yağmur, Akgün’ün başı beladan kurtulduğu için çok mutludur.

Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün’den uzak durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya pek niyeti yoktur. Selim ise Akgün’le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal’i yakalar. Ancak Selim’in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır. Canan, Selim’in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçer.

Son Yaz dizisinin konusu

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

Son Yaz 14. bölüm fragmanı

 

Son Yaz yeni bölüm fragmanı

 

Son Yaz ön izleme

Son Yaz 14. bölüm 2. ön izleme