AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Son Yaz 15. bölüm FULL izle, FOX TV Son Yaz Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 09 Nis 2021 - 17:00 / Son Güncelleme : 09 Nis 2021 - 17:06

Son Yaz dizisinin yeni bölümünde Akgün'ün bir abisi olduğunu Savcı Selim öğrenir. Son Yaz dizisinin 15. bölüm özeti, oyuncuları, fragmanı ve konusu haberimizde yer alıyor.

Son Yaz 15. bölüm FULL izle, FOX TV Son Yaz Yeni Bölüm

Akgün'ün abisi kim? Son Yaz 15. bölüm izle. Fox TV'nin yeni yapımı Son Yaz dizisi, son dönemin en çok takip edilen dizilerinden biri haline geldi. Bay Yanlış'ın finale gitmesinden sonra yeni arayış içine giren kanal yetkilileri, Ali Atay ve Funda Eryiğit'in öncülüğünde Son Yaz dizisinin çekimlerini başlatmıştı. Bugün, 15. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak olan yapımın yeni bölümünden ipuçları merak ediliyor. Bu nedenle, dizinin sıkı takipçileri Son Yaz yeni bölüm fragmanı, Son Yaz 15. bölüm, Son Yaz dizisi oyuncuları, Son Yaz 15. bölüm izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Son Yaz 15. bölümde neler oluyor? 

Son Yaz 15. bölüm özeti

Akgün ve Yağmur ayrılık sonrası yeni duruma alışmaya çalışmaktadırlar ama ikisi de acı çekmektedir. Akgün eline geçen fotoğrafın arkasında yatan hikâyenin peşine düşer ve ilk olarak Selim’i babasıyla görüşmek için ikna eder. Ama Selçuk Taşkın’ın fotoğrafa verdiği tepki çok sert olur. Akgün’ün içindeki şüphe artar. Kaan, Yağmur ve Akgün’ün ayrıldığını duyunca bu fırsatı kaçırmaz ve Yağmur’a yakınlaşmaya çalışır. Kaan’ın bu hamlesini öğrenen Akgün hesabını sormak üzere soluğu Kaan’ın yanında alır. Kaan ve Akgün arasında çıkan kavga; Fatih, Serap, Canan ve Selim’in de bulaşmasıyla adli bir vakaya dönüşür. Kavgayı fırsata çeviren Fatih, Akgün’ü mahkemeye verir.

Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı

 

Son Yaz Yeni Bölüm Fragmanı

 

Son Yaz Yeni Bölüm Ön İzleme

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Yağmur, Akgün’ün evlilik çıkışına çok şaşırmıştır. Akgün, Yağmur’u rahatlatır. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur’un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak istemektedir. Diğer yandan Halil Sadi tarafından gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan zor durumdadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük zarar görecektir. Halil Sadi, Selim’in Cemal’i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırken, Akgün ve Yağmur’un evlilik çıkışıyla karşı karşıya gelirler.

Son Yaz dizisinin konusu

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

Son Yaz 15. Bölüm Ön İzleme