AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Son Yaz 18. bölüm fragmanı İZLE - Son Yaz yeni bölüm özeti

İlk Yayınlanma : 30 Nis 2021 - 15:02 / Son Güncelleme : 30 Nis 2021 - 15:07

Son Yaz dizisinin yeni bölüm hikayesi ve kurgusu merak ediliyor. Son Yaz 18. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti haberimizde.

Son Yaz 18. bölüm fragmanı İZLE - Son Yaz yeni bölüm özeti

Son Yaz dizisi yeni bölümüyle bugün yayında olacak. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internette yeni bölüme dair aramalara başladı. Peki, Son Yaz 18. bölüm özetinde neler var? Son Yaz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu hafta kaç ön izleme yayınlandı? Son Yaz 18. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz.

Son Yaz 18. Bölüm Fragmanı

 

Son Yaz Yeni Bölüm Özeti

Akgün, Gökhan’ın abisi olmadığından şüphelenip, onu hastanelik edene kadar dövdüğü için çok pişmandır. Gökhan’ın onu asla affetmeyeceğini düşünür ve kendini affettirmek için Gökhan’ın el konulan arabasını geri almaya karar verir. Soner ve Eray da Akgün’e yardımcı olacaktır. Diğer taraftan Yağmur, Gökhan’ı Akgün’le ilgili yumuşatmak için karşısına çıkar. Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bundan hoşlanmaz. Gökhan’ın Akgün’ü yalnızlaştırmak için yapacağı hamle, Yağmur’un Akgün’le olan ilişkisini sorgulamasına yol açarken, Akgün de Gökhan’ın samimiyetini sorgulamaya başlayacaktır.

Son Yaz dizisinin oyuncuları

FOX TV'de yayınlanan Son Yaz dizisinin oyuncuları şu şekilde;

  • ALPEREN DUYMAZ,
  • ALİ ATAY,
  • FUNDA ERYİĞİT,
  • HAFSANUR SANCAKTUTAN,
  • EMRE KARAYEL,
  • SİNAN TUZCU,
  • ŞEBNEM DÖNMEZ,
  • ARİF PİŞKİN,
  • SEZER KOÇ

Son Yaz dizisinin konusu

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

 

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur. Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.

 

Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır. Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.