AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Son Yaz dizisi final bölümünü hd reklamsız izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 10 Eki 2021 - 01:21 / Son Güncelleme : 10 Eki 2021 - 01:35

FOX TV'de ekranlara gelen Son Yaz dizisi final bölümüyle ekranlara veda etti. Son Yaz dizisi son sahne izle, Son Yaz disi neden bitti, finali izle gibi aramalar sürüyor. Son Yaz dizisi final bölümü hd reklamsız izlemek için detaylara haberden ulaşabilirsiniz...

Son Yaz dizisi final bölümünü hd reklamsız izle

Ekranları sevilen dizisi Son Yaz bu akşam 25. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Final yapan dizinin son bölümlerinde yaşananlar dizi hayranlarını şok etmeye başladı. Son Yaz dizisi son bölümlerini izlemek için detaylara ve videolara haberden ulaşabilirsiniz. Habere devam ederek Son Yaz'ı izleyebilirsiniz.

SON YAZ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?


Son Yaz her hafta Cumartesi günü saat 20:00 'da Fox TV'de ekranlara geliyor.

 

SON YAZ KONUSU NEDİR?

 

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması. Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır. Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Son Yaz oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Son Yaz'ın başrollerini paylaşan Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan’a; Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

Son Yaz dizisi son bölümde neler oldu?

Selim, Sare'nin peşlerinde olduğundan şüphelenir ve hemen bir plan yapar ancak Sare'nin de başka bir planı vardır. Sare ve Selim arasında büyük bir oyun döner. Akgün ise tüm bu oyunların içinde kendi yolunu çizmeye çalışacaktır fakat Akgün'ün bilmediği bir şey vardır. Selim, Akgün ve çocukları için kendini feda etmeye hazırdır.

Cihan Sancaktar ise Yağmur'a ulaşmak için Naz ve Soner'i kullanır. Bu durum Akgün'ün kıskançlık krizine girmesine sebep olur. Yağmur ve Akgün arasındaki gerilim artar. Herkes tekrar dağılmak üzereyken onları bir araya getiren Altay olacaktır. Altay'ın girdiği geri dönülemez yol, acı bir şekilde de olsa birbirlerini korumak zorunda olduklarını onlara hatırlatır.