• Diğerleri

Sosa'nın kafası karıştı! Trabzonspor'un son teklifi...

Trabzonspor yönetimi, takıma büyük güç katan Jose Sosa'nın kalmasını istiyor. Yönetim futbolcuya son teklifini yaptı. Arjantinli yıldızın ise kafası karışık. Takımda kalacak mı? Sosa'da son durum...
28 Nisan 2020 09:09- Son Güncelleme - 28 Nisan 2020 22:23
Google news abonelik

Süper Lig'de başarılı bir sezon geçrein Trabzonspor'da bazı futbolcuların sözleşme durumu merak konusu olmuştu. Bordo-mavili yönetimin Jose Sosa'ya son yaptığı teklif ortaya çıktı. Sosa, Trabzonspor'da kalacak mı? Nasıl bir teklif yapıldı? Transfer teklifi aldı mı? Son gelişmeler ve detaylar haberde...

Yönetim Sosa'nın kalmasını istiyor

Trabzonspor kaptan Sosa ile yola devam etmek için maddi anlamda elinden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazır.

Sosa'ya yeni teklif 2 milyon Euro

Akşam'ın haberine göre; Karadeniz ekibi 34 yaşındaki tecrübeli oyuncuya yıllığı 2 milyon eurodan 1+1 sezonluk daha mukavele öneriyor.

Sosa söz verilmişti

Sosa söz verilmişti

Futbolda koronavirüs nedeniyle ücretlerin düşmesi ve pazarın daralmasına rağmen yönetim daha önce söz verdiği gibi Sosa’ya önerdiği parada bir indirim yapmayı düşünmüyor.

Sosa kalmaktan yana ama...

Arjantinli oyuncu da çok mutlu olduğu ve yeniden başarılı günlerine döndüğü Trabzonspor’da kalmaktan yana. Ancak; büyüyen ve okul çağına gelmeye başlayan çocuklarının kendi ülkesinde eğitim almasını da istiyor.

Estudiantes, Trabzonspor'dan daha az para veriyor

Bu yüzden Sosa’nın eşinin de Arjantin’e geri dönmeye daha sıcak baktığı belirtiliyor. Estudiantes’e dönmek niyetinde olan Sosa’yı eski kulübünün de istediği ancak Trabzonspor’un verdiği rakamın çok altında bir ücret önerdiği belirtildi.

Sosa, Trabzonspor'da kaç gol attı?

Sosa, Trabzonspor'da kaç gol attı?

Jose Sosa bu sezon Trabzonspor'da 36 maçta 3015 dakika süre aldı ve 8 gol 8 asistlik bir performans sergiledi. Sosa geçen sene ise 30 maçta 5 gol 4 asist kaydetmişti.

Ayakkabısız atılan gole inanamayacaksınız