AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, basketbolcu sevgilisiyle evleniyor

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 05 Tem 2021 - 14:11 / Son Güncelleme : 05 Tem 2021 - 14:24

Magazin haberleri... Darüşşafaka Tekfen'in şutör gardı Can Maxim Mutaf, sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan'a evlilik teklif etti. İşte detaylar...

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, basketbolcu sevgilisiyle evleniyor

AJANSSPOR - MAGAZİN

 

Sosyal medyada makyaj videoları ve vlog videolarıyla ünlenen Duygu Özaslan, Can Maxim Mutaf'la evleniyor. Bir gün önce sevgilisiyle yemeğe çıkan Mutaf, beklenmedik bir şekilde evlilik teklif etti. Özaslan bu teklife şaşırırken; "evet" dediğini takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medyada gündem oldu

Duygu Özaslan ve Maxim Mutaf çiftinin evlilik kararı alması, sosyal medyanın en çok konuşulan konu başlıklarından biri haline geldi. Özaslan, sevgilisinin hediye ettiği tek taş yüzüğü takipçileriyle paylaştı.

Milyonu aşkın takipçisi var

Başarılı influencer Duygu Özaslan'ı, YouTube'da 1.4 milyon, Instagram'da 2 milyon kişi takip ediyor. 

"Görücü usulüyle tanıştık..."

Ünlü basketbolcu Can Maxim Mutaf'la nasıl tanıştığını anlatan Özaslan, YouTube'da yayınladığı bir videoda: "İkimizin ortak arkadaşı vardı. Beni bir arkadaşıma sormuş. Ben de aptal olduğunu düşünmüştüm en başta. Sonra sevgili olduk." dedi. 

Darüşşafaka'da oynuyor

Fenerbahçe altyapısında yetişen Can Maxim Mutaf, şimdiler de Darüşşafa Tekfen takımında şutör gard olarak oynuyor. 30 yaşındaki basketbolcu, daha önce Trabzonspor, Anadolu Efes ve Banvit gibi ekiplerin de formasını giymişti.