Sosyal medyada büyük çılgınlık! Schürrle...

3 Haziran 2019 08:44- Son Güncelleme - 3 Haziran 2019 11:44
Google news abonelik

Fenerbahçe ve Beşiktaşlı taraftarlar, Schürrle'nin sosyal medya hesabını ‘Come To Beşiktaş’ ve ‘Come To F.Bahçe’  yorumlarıyla doldurdu.

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın taraftarları, bir önceki transfer döneminde Liverpool’un yıldızı Daniel Sturridge için girdiği yarışı bu kez Schürrle üstünden tekrarladı.

Geçtiğimiz hafta Alman ve İngiliz basınının sıkça dillendirdiği Andre Schürrle’yi almak isteyen takımların arasında Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın olduğunun paylaşılmasının ardından iki takımın taraftarları, oyuncuyu etkilemek için sosyal medyada kıyasıya rekabete girdi.

 

 

YORUM SAYISINDA PATLAMA!..

YORUM SAYISINDA PATLAMA!..

Transfer haberlerinden önce 2.5 milyon civarında takipçisi olan 28 yaşındaki kanat-forvet oyuncusu, şimdilerde 3.2 milyon kişiye ulaştı. Schürrle’nin son 3 paylaşımındaki yorum sayısı da bin barajını aştı.

Alman futbolcu, en son böyle bir ilgiyi sezon başında Fulham’a kiralandığı dönemde görmüştü. İngiliz taraftarlar da Schürrle’nin hesabını tıpkı şimdi Beşiktaş ve Fenerbahçeliler’in yaptığı gibi ablukaya almıştı.

 

DORTMUND’DA KALMASI ZOR

DORTMUND’DA KALMASI ZOR

Kariyerini Leverkusen’de parlatıp, Alman Milli Takımı’nın değişmezi olan Schürrle, 2013’te 22 milyon euroya Chelsea’ye gitti. Oradan 32 milyon euroya Wolfsburg, ardından yine Alman ekibi Dortmund’a geçti. Sonra Fulham’a kiralandı, ama takımı ligde tutunamadı. 2021’e kadar Dortmund’la sözleşmesi olan Schürrle’yi hocası Favre kesinlikle istemiyor. (Akşam)