Steven Nzonzi hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı!

17.12.2019 - 16:57 | Son Güncellenme: 17.12.2019 - 16:59

TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim tarafından kadro dışı kalan Steven Nzonzi'nin ismi ülkesinin takımlarından Lyon ile anılıyor.

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da disiplinsiz davranışları sebebiyle kadro dışı bırakılan Steven Nzonzi hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Fransız basını, 31 yaşındaki futbolcunun Lyon'un takibinde olduğunu yazdı. Lyon Sportif Direktörü Juninho da söz konusu transfer hakkında ipuçları verdi.

Juninho, "Ocak ayında transfer etmek istediğimiz oyuncular var ve bu isimler üzerinde çalışıyoruz. Sol bek, defansif orta saha ve kanat oyuncusu almayı planlıyoruz. Ancak devre arası transferinde kesinlikle hata yapma lüksümüz yok" ifadelerini kullandı.

Fransızlar, Juninho'nun bu sözlerinin ardından Lyon'un gündeminde Steven Nzonzi'nin olduğunu duyurdu. 31 yaşındaki Nzonzi'nin Fatih Terim'in kararıyla kadro dışı kalmasının Lyon için harika bir fırsat olduğu vurgulandı.

Steven Nzonzi'nin sözleşmesinin feshedilmesi halinde Juninho'nun Roma ile görüşmelere başlaması bekleniyor. (Spor Arena)

Senin için hazırladığımız haberler