• Diğerleri

Stuttgart'ı çalıştıran Tayfun Korkut, Hamburg maçı sonrası konuştu!

31 Mart 2018 23:46- Son Güncelleme - 31 Mart 2018 23:46
Google news abonelik
Stuttgart'ı çalıştıran Tayfun Korkut, Hamburg maçı sonrası konuştu!

Almanya Ligi’nin 28.haftasında Stuttgart evinde Hamburg ile karşı karşıya geldi. Tayfun Korkut yönetimindeki Stuttgart evinde oynadığı maçta rakibiyle 1-1 berabere kaldı.

Karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Tayfun Korkut, maçın kendileri adına zorlu geçtiğini söyledi.

“Takım olarak gerçekten kazanmak istedik”

Korkut, ”Açıkçası beklediğimiz kadar zor bir maç oldu. Biz, son birkaç haftada olduğumuz gibi kompakt bir şekilde oynayamadık. Maçın ilk yarısında bir takım sorunlar yaşadık. İkinci yarıda ise biraz daha farklıydı. Takım olarak gerçekten kazanmak istedik. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Artık önümüzdeki haftalara odaklanacağız” diye konuştu.

Stuttgart, Tayfun Korkut ile kaybetmiyor

Öte yandan Stuttgart, teknik direktörlüğe Tayfun Korkut’un gelmesiyle birlikte yakaladığı başarılı performansı sürdürdü. Hamburg karşısında 1 puanla sahadan ayrılmasına karşın Stuttgart, son 8 maçta yenilgi yüzü görmedi.

Sonraki rakip Dortmund

Düşme hattında bulunan Stuttgart’ı hızla yukarıya taşıyan Tayfun Korkut ve öğrencileri gelecek hafta Borussia Dortmund’a konuk olacak. Stuttgart, 28 haftayı 38 puanla 8.sırada tamamlama başarısı gösterdi. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Michael Jordan | Çaylak Sezonundan Sayıları ve Smaçları