Sumudica: "Ben Galatasaray'ı hiç böyle görmemiştim"

21 Haziran 2020 23:45- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 23:45
Google news abonelik
Sumudica: "Ben Galatasaray'ı hiç böyle görmemiştim"

Gaziantep Futbol Kulübü'nün Galatasaray ile deplasmanda 3-3 berabere kaldığı maç sonrası Marius Sumudica, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

AJANSSPOR-HABER

"Çok zor bir maç olacağını biliyorduk"

Maçın çok zor geçeceklerini bildiğini ifade eden Sumudica, "Çok zor bir maç olacağını biliyorduk. Bence 3-1'den büyük takımların bile geri gelmesi çok zor. Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulüplerinden. Ben oyuncularıma güvendim. Galatasaray gibi takibe vakit geçirme isteğine soktuk. Ben Galatasaray'ı hiç böyle görmemiştim. 1 puan için mutluyum. Güvenimi boşa çıkarmadılar" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısı

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında da açıklamada bulunan Rumen teknik adam, Galatasaray'ın ligin büyük takımlarından biri olduğunu vurgulayarak, "Maçta 1-0 öne geçtik ancak yaptığımız hatalardan dolayı üst üste 2 gol yedik. Daha sonra bir hata daha yaptık ve rakip üçüncü golü buldu. Fakat biz vazgeçmedik. Sadece Galatasaray seviyesindeki takımlar böyle bir sahada 3-1'den gelerek skoru 3-3 yapabilir. Maçın ikinci yarısında sahada sadece bir takım vardı. Çok fazla fırsat yakaladık, güzel futbol oynadık. İhtiyacımız olan bir puan kazandık. Bütün Türkiye'ye sahada kazanıldığını gösterdik." ifadelerini kullandı.

Maçın ikinci yarısında Galatasaray'ın savunmaya çekildiğini aktaran Sumudica, "Kaç takım Galatasaray'ın sahasında rakibini hapsedebilir. Galatasaray zaman geçirmeye oynuyordu. Bu da beni mutlu etti. Bir golümüz iptal edildi. Bence haksızlıktı ama yine son saniyede golü attık" diye konuştu.