AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Süper Lig kış transfer dönemi ne zaman başlıyor? Limitler belli mi?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 27 Ara 2021 - 00:41 / Son Güncelleme : 27 Ara 2021 - 01:05

Süper Lig devre arasına girdi. Ocak ayı transfer dönemi ne zaman başlıyor? İşte kış dönemi transfer tahtası Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş limitleri ve bütçeleri...

AJANSSPOR HABER

2021-2022 sezonu ara döneme girdi. Taraftarlar ise destekledikleri takımlarının transferlerini merak etmeye başladılar. Takımlarına takviye yapmak isteyen ekipler, transfer dönenimde kadrolarına yeni isimleri katacaklar. Peki ara transfer dönemi ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor? İşte detaylar...

Ara transfer dönemi ne zaman başlayacak?

"Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek.

Trabzonspor bütçesi ve limiti ne kadar?

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, yaptığı açıklama sonrası transfer bütçelerinin 7 milyon olduğunu duyurdu. Bütçenin alınacak oyunculara göre artabileceğini de ifade eden Ağaoğlu, istedikleri oyunculara göre ayarlama yapacaklarını da duyurdu.

Galatasaray'ın bütçesi ve limiti ne kadar?

Galatasaray, henüz transfer bütçesini ve limitini açıklamadı. TFF'den de limit açıklaması henüz gelmedi. Bütçe ve limitlerde düzenleme olduğu zaman haberimiz güncellenecektir.

Fenerbahçe'nin bütçesi ve limiti ne kadar?


Fenerbahçe, henüz transfer bütçesini ve limitini açıklamadı. TFF'den de limit açıklaması henüz gelmedi. Bütçe ve limitlerde düzenleme olduğu zaman haberimiz güncellenecektir.

Beşiktaş'ın bütçesi ve limiti ne kadar?


Beşiktaş, henüz transfer bütçesini ve limitini açıklamadı. TFF'den de limit açıklaması henüz gelmedi. Bütçe ve limitlerde düzenleme olduğu zaman haberimiz güncellenecektir.

Konyaspor, Hatayspor bütçe ve limitleri belli mi?

Süper Lig'de henüz limitler açıklanmadı. Limitler açıklandığı zaman haberimiz güncellecektir. Diğer kulüpler tarafından da henüz transfer dönemi hakkında resmi açıklama gelmedi. Ocak 12 öncesi limitlerin belli olması bekleniliyor.