Süper Lig maçında VAR bağlantısı koptu!

Süper Lig'in 10. haftasındaki Kasımpaşa-Gençlerbirliği maçında VAR ile hakem arasındaki iletişim sağlayan bağlantı kurulamadı. Maçın hakemi Mete Kalkavan nasıl bir karar verdi, neler yaşandı? İşte yanıtı...
29 Kasım 2020 17:05- Son Güncelleme - 29 Kasım 2020 17:06
Google news abonelik

Süper Lig'in 10. haftasında Kasımpaşa ile Gençlerbirliği karşı karşıya gelirken bu maç gecikmeli başladı. Maçın neden gecikmeli başladığı ortaya çıktı. Kasımpaşa-Gençlerbirliği maçında VAR ile ilgili nasıl bir problem yaşandı? İşte detaylar...

VAR ile telsiz bağlantısı kurulamadı

Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan Kasımpaşa-Gençlerbirliği müsabakasında VAR gecikmesi yaşandı. İki takım oyuncuları karşılaşma öncesi sahaya çıkmasının ardından hakem Mete Kalkavan, VAR ile telsiz bağlantısının olmadığını ifade etti.

Maç başladı, daha sonra bağlantı kuruldu

İki takım kulübelerine ve oyuncularına VAR ile bağlantı kurulmadan maça başlanacağını bildiren hakem Kalkavan, karşılaşmanın başlama düdüğünü yaklaşık 5 dakika gecikmeli olarak çaldı. Oyun başladıktan kısa bir süre sonra VAR Merkezi ile bağlantının kurulduğu öğrenildi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!