Süper Lig'de yılın takası! Ver İrfan'ı, al Diagne'yi...

Galatasaray son dakika transfer haberleri... TFF Süper Lig ekiplerinden Başakşehir, Galatasaray'dan Mbaye Diagne'nin durumunu sordu ve sarı-kırmızılı takımda İrfan Can Kahveci takasını teklif etti. İşte detaylar...
23 Eylül 2020 11:42- Son Güncelleme - 23 Eylül 2020 11:50
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Son şampiyon Başakşehir, Galatasaray forması giyen Senegalli yıldıız Mbaye Diagne'nin durumunu sordu. Sarı-kırmızılı takım ise Diagne'ye karşılık İrfan Can Kahveci'yi istedi.

İrfan'ı verirseniz, Diagne'yi alabilirsiniz!

Fanatik'te yer alan habere göre; Başakşehir, Diagne'nin durumunu sormak için Galatasaray'la temasa geçerken, Sarı-Kırmızılılar'dan karşı atak geldi: İrfan'ı verirseniz, Diagne'yi alabilirsiniz! Yıldız futbolcusunu geçtiğimiz haftalarda Sevilla'ya bırakmayan Başakşehir'in Diagne'nin yanında Babel'i de isteyeceği öğrenildi. Galatasaray ile Başakşehir arasında sıkı bir transfer pazarlığı sürüyor.

Süper Lig'de yılın takası...

Süper Lig'de yılın takası için Galatasaray ve Başakşehir yönetimleri pazarlık masasına oturdu. Gol yollarında ciddi sıkıntılarla sezona başlayan son şampiyon, Mbaye Diagne'nin durumunu sormak için Galatasaray Yönetimi'ne başvurdu. Sarı-Kırmızılılar, astronomik bir teklif gelmeden Senegalli forveti bırakmayı düşünmediklerini belirtirken, sürpriz bir karşı atakla, "İrfan Can'ı verirseniz, Diagne'yi alabilirsiniz" cevabını iletti.

Başakşehir süre istedi!

Başakşehir süre istedi!

Kısa süre önce Sevilla'nın da gündemine gelen İrfan Can Kahveci'yi yüksek bir bonservis bedeli dışında yollamak istemeyen Başakşehir cephesi, düşünmek için süre isterken, takas teklifine Ryan Babel'in de eklenmesi seçeneği gündeme geldi. Kazan kazan operasyonu! Operasyon gerçekleşirse, hem Başakşehir hücumdaki sıkıntısını çözmüş olacak hem de Galatasaray uzun süredir aradığı orta saha oyuncusuna kavuşacak. Göksel Gümüşdağ ile Abdurrahim Albayrak'ın bir görüşme daha yapması bekleniyor.