Survivor 13 Haziran eleme adayı kim oldu?

2020 Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı sürdü. Takımlar arasında büyük heyecanla devam eden oyunda eleme adayları belli olmaya başladı. İlk oyunu kim kazandı, kim eleme adayı oldu, hangi takımdan isim yazıldı, kimin adı yazıldı, 13 Haziran cumartesi eleme adayları kim, kimler eleme adayı oldu gibi araştırmalar sürüyor. İşte eleme adayları ve oyun sonucu... Detaylar haberimizde...
13 Haziran 2020 19:11- Son Güncelleme - 13 Haziran 2020 20:42
Google news abonelik

Eleme adayları belli oluyor. TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler Gönüllüler mavi ve kırmızı takım106. bölümde ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki 13 Haziran Cumartesi Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı, eleme adayları kimler oldu?

İlk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Konseyde ismi en çok yazılan isim kim oldu? İkinci dokunulmazlık oyununu ne zaman? Peki Survivor Cumartesi eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

13 Haziran Cumartesi , Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı?

13 Haziran Cumartesi günü dokunulmazlık oyunun ilk ayağı oynandı. Oyunun ilk bölümlerinde iki takımda çok iyi başladı. 2 puan farkla önde götüren Mavi takım, dokunulmazlık oyununa daha hızlı başlayan taraf oldu. Atışlarda iyi olan Ardahan, takımı adına skoru attıracak skoru getirdi. Böylece 6-3 öne geçen Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunun ilk ayağında etkili oyun sergilemeye devam etti. Artık oyunu koparmaya başlayan kırmızı takım, Yasin ile skoru 7-3'e getirmeyi başardı. Yasin ile Berkan'ın birbirine laf atmaları da oyun içinde olan hırsı daha çok etkileme başladı.

Elif'in sakatlanıp hastaneye önlem için götürülmesi sonrası Elif'in yerine Evrim, oyuna çıktı. Barış'a karşı atışlarda iyi olan Evrim, oyunu kazandı ve durumu 8-3' getirdi. Mavi takım böylelikle rakiplerine karşı oyuna daha çok odaklandı ve finali yapmak için hazırlanmaya başladı. Ardından Nisa, Sercan'a karşı parkura çıktı ve yüksekten düştü. Nisa'nın durumu iyi ve sadece önlem için oyuna devam etmedi. Nisa'nın yerine oyuna ise Cemal Can, çıktı. Halka sıralamasında iki yarışmacıda aynı anda yaptılar. Atışlarda ise Sercan, atışları attı ve durumu 9-3'e getirdi.

9-3 öne geçen kırmızı takım oyun bitti derken mavi takım inanılmaz bir atağa çıkış yakaladı. Önce Berkan durumu 9-4 yaptı. Ardından Cemal Can, Barış kazanarak durumu 9-6 yaptı. Berkan yine sahneye çıktı ve oyunu kazanarak durumu 9-7 yaptı. Kırmızı takım inanılmaz bir geri dönüşe imza atıyor. 9-7'e getiren kırmızı takım heyecanla oyuna odaklanmaya başladı. Sonuç bir türlü mavi takım için sonuçlanmaması moral düşüklüğüne sebebiyet oldu.

İnanılmaz bir geri dönüş olmaya devam etti. Cemal Can bu sefer Ardahan'a karşı oynadı. Ardahan sonucu yapmak için çıkarken Cemal Can, oyunun devam etmesini ve geri dönüşü devam ettirmek için oynadı. Cemal Can atışlarda 2/2 yaptı ve durumu 9-8'e getirdi.

Kırmızı takım, inanılmaz bir tempo yakaladı. Survivor'da böyle oyun zor göründü. 9-3'ten oyunu koparan Mavi takım, oyunu kazandı gözü ile oynarken Barış, Cemal Can ve Berkan'ın oyun kaybetmemesi oyunu son bölümde inanılmaz bir yöne çevirdi ve durum 9-9'a geldi. 1 sayı alamayan Mavi takım oyundan tamamen koptu ve oyun bayrak oyununa geldi. 

Kırmızı takım, inanılmaz bir tempo yakaladı. Survivor'da böyle oyun zor göründü. 9-3'ten oyunu koparan Mavi takım, oyunu kazandı gözü ile oynarken Barış, Cemal Can ve Berkan'ın oyun kaybetmemesi oyunu son bölümde inanılmaz bir yöne çevirdi ve durum 9-9'a geldi. 1 sayı alamayan Mavi takım oyundan tamamen koptu ve oyun bayrak oyununa geldi. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

Önce Elif sonra Nisa, izleyicileri ve yarışmacıları üst üstte korkuttu. İkilinin sakatlık yaşaması sonrası oyunda da inanılmaz bir geri dönüş oldu. Kırmızı takımın 9-3'ten oyunu tekrar çevirmesi geceye damgasını vurdu. 9-9'a gelen oyunda Mavi takımda moral bozukluğu gözüktü. Bayrak oyununa Kırmızı takımdan Cemal Can ile Berkan çıktı. Mavi takımdan ise Sercan ile Yasin çıktı. Büyük heyecanın olduğu oyunu kazanan takım ise; KIRMIZI TAKIM oldu.

İŞTE ELEME ADAYI

Ardahan, kendi isteği ile eleme adayı oldu. Evrim ile Sercan, Ardahan'ı yazarken Yasin, Evrimi yazdı. Böylelikle ilk eleme adayı Ardahan oldu.