Survivor 2020 21 Haziran Pazar sms sıralaması belli oldu!

21 Haziran Pazar Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da elenen isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com üzerinden yayınlanacak video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim sonuncu oldu ve finale kim gitti? Diğer adayları sms birincileri belirleyecek. Survivor 2020 kırmızı takım mavi takım birinci ve sonuncu isim burada. Kırmızı takım ve Mavi takım da sms sonuçları ne oldu...
21 Haziran 2020 18:58- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 19:12
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor kırmızı takım ve mavi takım  sms sıralaması belli oldu! Büyük sms sonuçları ne oldu. 114. bölümde sms oylaması sonuçlarına göre önümüzdeki hafta  bir yarışmacı finale giden isim belli oluyor. Survivor 21 Haziran Pazar k mavi kırmızı takım sms sıralaması  video izleyerek ulaşabilirsiniz! Survivor’dan kim finale gitti, sms sıralamasında kim birinci kim sonuncu? İşte tüm detayları video izleyerek sms sıralaması da dahil öğrenebilirsiniz!

SURVIVOR SMS SIRALAMASI | 21 HAZİRAN PAZAR 

Survivor'da finale haftalar kala heyecan giderek artıyor! Kırmızı ve mavi takım arasındaki rekabette kıyasıya yaşanıyor. Büyük sms sonuçları belli oluyor.

HABERİMİZ GÜNCELLENİYOR...