Survivor 2020 23 Haziran Salı sms sıralaması belli oldu!

23 Haziran Salı Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da elenen isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim sonuncu oldu ve finale kim gitti? Diğer adayları sms birincileri belirleyecek. Survivor 2020 kırmızı takım mavi takım birinci ve sonuncu isim burada. Kırmızı takım ve Mavi takım da sms sonuçları ne oldu...
23 Haziran 2020 00:01- Son Güncelleme - 23 Haziran 2020 18:37
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor kırmızı takım ve mavi takım  sms sıralaması belli oldu! Büyük sms sonuçları ne oldu. 116. bölümde sms oylaması sonuçlarına göre perşembe akşamı bir yarışmacı finale giden isim belli oluyor. Survivor 23 Haziran Salı mavi kırmızı takım sms sıralaması  video izleyerek ulaşabilirsiniz! Survivor’dan kim finale gitti, sms sıralamasında kim birinci kim sonuncu? İşte tüm detayları video izleyerek sms sıralaması da dahil öğrenebilirsiniz!

İŞTE SAHİLDE O TEPKİ ÇEKEN ANLAR

SURVIVOR SMS SIRALAMASI | 23 HAZİRAN SALI

Survivor'da finale haftalar kala heyecan giderek artıyor! Kırmızı ve mavi takım arasındaki rekabette kıyasıya yaşanıyor. Büyük sms sonuçları belli oluyor.

Survivor'da eleme adayları belli oldu. Herkesin bireysel olarak karşı karşıya geldiği oyunda yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Dokunulmazlıklar artık bireysel olarak oynanacak. Her yarışmacı kendi arasında önce parkuru en erken btirenler ile en son bitirenler arasında yarışmalar sürdü. Nisa, tüm oyunlarda parkuru en erken bitiren isim olmasına rağmen ilk iki oyunda bir üst turu kazanamadı. Saniyelik oyunda hem parkuru iyi yapan Nisa, hem de atışlarda çok iyi mücadele etti. 

Fakat bir sonraki oyuna geldiği zaman atışlarda hep isteksiz tavırları dikkat çekti. İki oyun bunu yapan Nisa, dokunulmazlık oyunun sonuncusunda finale kadar çıkmayı başardı. Nisa, Cemal Can'a karşı ilk kez bir oyunda karşı karşıya geldi. Final'de karşılaşan ikili arasında hırslı oyunda dikkatlerden kaçmadı.

 İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

23 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle