Survivor 2020 9 Haziran Salı sms sıralaması belli oldu!

9 Haziran Salı Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da elenen isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim elendi ve adaya veda etti? İlk iki aday Cemal Can ve Barış olurken, diğer adayları sms birincileri belirleyecek. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler elenen isim burada. İşte Acunn.com sms sıralaması…
9 Haziran 2020 21:10- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 22:26
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler’de sms sıralaması belli oldu! Dokunulmazlığı kaybeden takımlar eleme adayı çıkarmışlardı. 102. bölümde sms oylaması sonuçlarına göre salı akşamı bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 9 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler mavi kırmızı takım sms sıralaması Acunn.com video izleyerek ulaşabilirsiniz! Survivor’dan kim elendi, sms sıralamasında kim birinci kim sonuncu? İşte tüm detayları Acunn.com’dan video izleyerek sms sıralaması da dahil öğrenebilirsiniz!

İŞTE SURVIVOR 2020 SMS SIRALAMASI

Survivor 2020’de adaya veda eden isim bu gece sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi ve kırmızı takımlar, bu hafta dokunulmazlık oyunlarını oynamış, iki takım da birer oyun kazanmıştı.

Konseyde, mavi takımdan Cemal Can ve kırmızı takımdan Barış aday olarak çıkmıştı. Yarışmacılar, stratejik bir karar vererek eleme adayı çıkardıklarını da belirtmişlerdi.

Survivor’un bu akşamki 102. yeni ve son bölümünde ise öncelikli olarak iletişim oyunu oynanacak,  ardından, ada konseyi gerçekleşecek. Konseyde sms birincileri ise birer isim daha verebilecek ve toplam dört aday çıkacak.

SMS birinciler ve Survivor’dan elenen isim ise Acunn.com Survivor sms sıralamasına göre belli olacak. Tüm bilgiler ise haberimizde yer alacak.

SMS sıralamasını öğrenin

İŞTE ELEME ADAYLARI VE ELENEN İSİM

Mavi Takım: Evrim, Yasin
Kırmızı Takım; Yunus Emre, Berkan

Elenen isim ise;