AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor 2020 eleme adayı kim oldu? kırmızı takım ada konseyi izle acunn.com tv8

İlk Yayınlanma : 03 Tem 2020 - 23:04 / Son Güncelleme : 04 Tem 2020 - 18:14

Survivor 4 Temmuz Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 126. bölüm ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Dokunulmazlık oyunun ilk bölümünde bireysel oyunu kim kazandı? İlk eleme adayı kim oldu, mavi takımdan kim elendi, en çok kimin adı yazıldı, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? kırmızı takımdan kimin adı yazıldı, eleme adayları kim oldu? İşte tüm detaylar...

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Mavi ve kırmızı takım126. bölümde ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki 4 Temmuz Cumartesi Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı, eleme adayları kimler oldu?

Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı?

Heyecan sürmeye devam ediyor. 4 Temmuz Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyununda kazanan belli olmaya başladı. Oyunun ilk bölümlerinde iki takımda çok iyi başladı.

Dokunulmazlıığı kazanan isim yine Sercan oldu. Sercan Yıldırım bu hafta ilk dokunulmazlığı kazanarak Berkan'ı eleme adayı yaptı. Geçen hafta 3 dokunulmazlığı kazanan Sercan, önce Berkan, sonra Nisa ve en son Barış'ı eleme adayı yapmış Nisa'nın elenmesini sağlamıştı.