Survivor 2020 finali ne zaman ve nerede, konuklar kim? İşte Survivor bitiş tarihi...

Survivor 2020 finali ne zaman ve nerede yapılacak? TV8’in sevilen yarışmasında finale haftalar kala heyecan arttı. Acun Ilıcalı, Panorama programında Survivor finali ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine izleyenler, Survivor 2020 finali ne zaman ve nerede, konuklar kim olacak araştırmalarını sıklaştırdı. Öte yandan Survivor bitiş tarihi de merak ediliyor. Detaylar haberimizde.
24 Haziran 2020 16:24- Son Güncelleme - 24 Haziran 2020 16:27
Google news abonelik

İzleyenlerin merak ettiği Survivor 2020 finali ne zaman, nerede yapılacak, konuklar kim gibi soruların cevapları belli oldu. Yarışmanın sunucu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor finali ve bitiş tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. Ilıcalı TV8’ye yayınlanan Survivor Panorama programında konuştu. İşte detaylar...

Survivor 2020 finali ne zaman ve nerede?

Acun Ilıcalı, Survivor izleyicisinin cevabını merak ettiği "Survivor 2020 finali ne zaman?" ve "Survivor 2020 finali nerede yapılacak?" sorularına yanıtladı.

Acun Medya'nın patronu, 'Survivor 2020'de yaşanan son gelişmelerin ele alındığı ve sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan 'Survivor Panorama' programına konuk oldu.

İlerleyen günlerde büyük sürprizlerin olacağını ve son haftanın inanılmaz geçeceğini vurgulayan başarılı televizyoncu, 'Survivor 2020' büyük finalinin 13-14 Temmuz'da, İstanbul'da yapılacağını açıkladı.

"Final İstanbul'da olacak ancak yeri henüz tam belli değil. Görüşmelerimiz devam ediyor, bir yer bakıyoruz. Eğer olursa Survivor finali çok enteresan bir yerde yapılacak."

"Finale sadece eski yarışmacılar ile 'Survivor 2020' yarışmacılarının aileleri katılacak. Ailelere 4 kişilik kontenjan versek herhalde yine 100 kişi olacak." (Milliyet)