Survivor 2020 kırmızı takım vs mavi takım sms sıralaması

Survivor Ünlüler Gönüllüler 23 Haziran Salı Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 116. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. Adaylar Sercan, Evrim ve Nisa olmuştu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 23 Haziran Salı kırmızı takım ve mavi takım SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.
23 Haziran 2020 00:08- Son Güncelleme - 23 Haziran 2020 18:37
Google news abonelik

2020 Survivor Kırmızı takm ve mavi takım 23 Haziran Salı sms sıralaması video izleyin. Fenomen yarışmada veda konseyi zamanı! Sevilen yarışmanın 116. yeni ve son bölümünde adaya bir yarışmacı veda edecek. Adaylar, Sercan, Nisa ve Evrim oldu. Kim elendi adaya kim veda etti sorusuna ise 23 Haziran Survivor sms sıralaması cevap verecek. SMS sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Peki Survivor’dan kim elendi? Acunn.com Survivor sms sıralaması video izleyin...

İŞTE SAHİLDE O TEPKİ ÇEKEN ANLAR

Survivor 2020  kim elendi 23 Haziran Salı | Sms sıralaması

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Yarışmacılar kendi aralarında bireysel olarak üç dokunulmazlık oyunu oynadılar. 

Dokunulmazlık oyununun ilkini Cemal Can kazanmış ve Evrim'i ilk eleme adayı olarak belirdi. İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım Sercan olmuştu. Sercan eleme adayı olarak Nisa'yı belirledi. Üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu Cemal Can, kazandı ve eleme adayı olarak Sercan'o belirdi.

 İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

23 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle