Survivor 2020 kırmızı takım vs mavi takım sms sıralaması

Survivor Ünlüler Gönüllüler 27 Haziran Salı Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 120. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. İlk eleme adayı Berkan oldu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 28 Haziran Pazar kırmızı takım ve mavi takım SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.
28 Haziran 2020 19:30- Son Güncelleme - 28 Haziran 2020 19:33
Google news abonelik

Survivor Ünlüler Gönüllüler 27 Haziran Salı Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 120. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. İlk eleme adayı Berkan oldu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 28 Haziran Pazar kırmızı takım ve mavi takım  SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.

Survivor 2020  kim elendi 28 Haziran Pazar| Sms sıralaması

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Yarışmacılar kendi aralarında bireysel olarak üç dokunulmazlık oyunu oynadılar.  İlk eleme adayı Berkan oldu. İkinci eleme adayı ise belirleniyor...

HABERİMİZ GÜNCELLENİYOR...