Survivor 2020 kırmızı takım vs mavi takım sms sıralaması

Survivor Ünlüler Gönüllüler 30 Haziran Salı Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 123. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. İlk eleme adayı Berkan oldu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 30 Haziran Salı kırmızı takım ve mavi takım SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.
30 Haziran 2020 20:20- Son Güncelleme - 30 Haziran 2020 20:31
Google news abonelik

Survivor Ünlüler Gönüllüler 30 Haziran Salı Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 123. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. İlk eleme adayı Berkan oldu. Daha sonra ise Nisa ve Barış eleme adayı oldu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 30 Haziran Salı kırmızı takım ve mavi takım  SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.

Survivor 2020 kim elendi 30 Haziran Salı | Sms sıralaması

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Yarışmacılar kendi aralarında bireysel olarak üç dokunulmazlık oyunu oynadılar.  İlk eleme adayı Berkan oldu. İkinci eleme adayı ise Nisa oldu. Son eleme adayı da Barış oldu.