Survivor 2020 kırmızı takım vs mavi takım sms sıralaması

Survivor Ünlüler Gönüllüler 29 Haziran Pazartesi Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 122. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. İlk eleme adayı Berkan oldu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 29 Haziran Pazartesi kırmızı takım ve mavi takım SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.
9 Temmuz 2020 20:04- Son Güncelleme - 9 Temmuz 2020 20:05
Google news abonelik

Survivor Ünlüler Gönüllüler 9 Temmuz Perşembe Survivor SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 131. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. İlk eleme adayı Berkan oldu. Yarışmadan elenecek isim Survivor kırmızı takım mavi takım 9 Temmuz Perşembe kırmızı takım ve mavi takım  SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması haberimizde.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI KIRMIZI VE MAVİ TAKIM (9 TEMMUZ PERŞEMBE)

Acunn.com Survivor sms sıralaması video izle

Survivor 2020’de adaya veda eden isim bu gece sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi ve kırmızı takımlar, bu hafta dokunulmazlık oyunlarını oynamış, Eleme adayları belli oluyor.

 9 Temmuz Perşembe Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle