Survivor 2020 SMS sıralaması açıklandı. İşte en fazla oy alan isim! Acunn.com sms sıralaması

Survivor 11 Temmuz Cumartesi SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 133. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. Son eleme Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can arasında olacak. Yarışmadan elenecek isim Survivor 11 Temmuz Cumartesi 133. bölüm canlı izle SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Survivor sms sıralaması haberimizde.
11 Temmuz 2020 20:28- Son Güncelleme - 11 Temmuz 2020 20:32
Google news abonelik

Survivor 11 Temmuz Cumartesi  SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 133. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. Son eleme Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can arasında olacak. Yarışmadan elenecek isim Survivor 11 Temmuz Cumartesi  133. bölüm canlı izle SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Survivor sms sıralaması haberimizde.

Survivor 2020  kim elendi 9 Haziran Salı | Sms sıralaması

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Finale adım kala yarışmada sadece Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin kaldı. Bu dörtlü arasında adaya 1 isim daha bugün veda ediyor.

 

Acunn.com Survivor sms sıralaması video izle

Survivor 2020’de adaya veda eden isim bu gece sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi ve kırmızı takımlar, bu hafta dokunulmazlık oyunlarını oynamış, Eleme adayları belli oluyor.

 11 Temmuz Cumartesi Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle