AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor 2022 All Star’ın dikkat çeken kadrosu

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Ara 2021 - 23:13 / Son Güncelleme : 25 Ara 2021 - 23:19

Survivor 2022 All Star’ın ünlüler ve gönüllüler kadrosu belli oldu. İsmail Balaban, Avatar Atakan, Barış Murat, Nisa Bölükbaşı'nın yer aldığı kadro...

AJANSSPOR PLUS

Survivor’ın unutulmaz isimlerinin tekrar yarışmaya katılmasını esas alan Survivor All Star’ın 2022 kadrosu açıklandı. TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurulan All Star kadrosu yarışmanın izleyicileri tarafından ilgi ile karşılandı. 

Bu yıl da yarışmanın formatına uygun olarak ünlüler ve gönüllüler olarak iki gruba bölünen yarışmacıların takımları şu şekilde:

Survivor 2022 All Star Ünlüler Takımı


Çağan Atakan Arslan (Avatar Atakan)
Adem Kılıççı
Mert Öcal
Furkan Kızılay
Barış Murat Yağcı
Sercan Yıldırım
Aycan Yanaç
Batuhan Karacakaya
Merve Aydın
Nagihan Karadere
Sema Aydemir
Birsen Bekgöz
Elif Gören

Survivor 2022 Gönüllüler Takımı

Ogeday Girişken
Gökhan Keser
Hikmet Tuğsuz
Anıl Berk Baki
Berkan Karabulut
Ardahan Uzkanbaş
Gizem Kerimoğlu
Yasin Obuz
Sude Burcu
Berna Keklikler
Nisa Bölükbaşı
Evrim Keklik
Seda Aydemir

Survivor 2022 ne zaman başlayacak?


Kadrosu Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor 2022 All Star’ın ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Her yıl ocak veya şubat ayında yayına başlayan yarışmanın bu yıl da aynı dönemde başlaması bekleniyor.

TV8 yayını üstlenecek


Ocak veya şubat ayında yayına başlaması beklenen Survivor 2022 All Star’ın yayınlanma süreci yarışmanın yapımcısı olan Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’in sorumluluğunda olacak. TV8 2015 yılından beri Survivor’ın yayın adresi.

Yarışmanın adresi Dominik Cumhuriyeti


10. sezonunda All Star konseptiyle izleyici karşısına çıkacak olan Survivor önceki sezonlarında bazı bölümlerini İstanbul, Bodrum, Palau, KKTC ve Panama’da çekmiş fakat asıl çekim yeri Dominik Cumhuriyeti’nin Hispanyola Adaı olmuştu. 2022’de izleyici ile buluşacak yarışmanın bu yılki çekimleri de yarışmayla özdeşleşmiş Dominik Cumhuriyeti’nde olacak.

Acun Ilıcalı sunucu kadrosunda yer alacak


Geçtiğimiz sezonlarda da yarışmanın sunuculuk kadrosunda yer alan yapımcı Acun Ilıcalı bu yıl da sunucu olarak ekranlar da olacak. Eski sezonlarda Acun Ilıcalı’nın yanı sıra Survivor’ın eski yarışmacılarından Murat Ceylan ve Alp Korkmaz’ın da yer aldığı sunucu kadrosunda bu yıl ünlü yapımcıya kimin eşlik edeceği resmi olarak açıklanmadı. Geçen sezon sunucu olarak ekranlarda olan Murat Ceylan’ın bu yıl da aynı pozisyonda görevli olması bekleniyor.