Survivor 21 Haziran eleme adayı kim oldu?

Survivor 21 Haziran Haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 114. bölüm ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Dokunulmazlık oyunun ilk bölümünde iki takım arasında kıyasıya mücadele oldu. ilk eleme adayı kim oldu, mavi takımdan kim elendi, en çok kimin adı yazıldı, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? kırmızı takımdan kimin adı yazıldı, eleme adayları kim oldu? İşte tüm detaylar...
21 Haziran 2020 20:44- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 20:49
Google news abonelik

Eleme adayları belli oluyor. TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. Mavi ve kırmızı takım114. bölümde bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki 21 Haziran Pazar Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı, eleme adayları kimler oldu?

İlk dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim kim oldu? İkinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? Peki Survivor Pazar eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

20 Haziran Pazar, Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununda parkuru en başta bitiren Berkan, sonuncu bitiren Evrim'i iki oyunda yenerek bir üst tura çıktı. Evrim, böylelikle dokunulmazlık oyununa veda etti. Parkuru en erken bitirenler arasında ikinci olan Elif ile Barış, karşı karşıya geldi. İlk oyunu kazanan Barış, 1-0 öne geçti. İkinci oyunda ise Elif, kazanarak durumu 1-1'e getirdi. Üçüncü oyunu ise kazanan Barış oldu ve bir üst tura çıktı.

Sondan üçüncü olan Sercan ile baştan üçüncü olan Cemal Can, karşı karşıya geldi. Sercan, atışlarda hata yapmayarak ilk oyunu kazandı ve durumu 1-0’a getirdi. İkinci oyun için parkura çıkan ikili arasında Sercan, oyunu kazanmak için çıkarken, Cemal Can, beraberlik için çıktı. Atışlarda aynı anda aynı atışları yapan ikili arasında Sercan, yine iyi atış yaparak oyunu 2-0 kazandı ve bir üst tura çıkmayı başardı.  Sercan’ın rakibi olacak olan Nisa ile Yasin arasında ise oyun hızlı başladı.  İlk oyunu Yasin kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci oyunda da iki yarışmacı aynı hızla devam etti. Atışlara aynı anda gelen ikili arasında Nisa, hatalarına devam etti. Yasin ise bundan faydalanarak oyunu kazanmayı bildi ve 2-0 ile Sercan’ın rakibi oldu.

İŞTE FİNALE ÇIKAN İKİ İSİM!

Finale çıkmak için karşı karşıya gelen Berkan ile Barış arasında oyun hızlı başladı. Berkan, parkur sonuna hızlı gelse de Barış, atışlarda hata yapmadı ve 4/4 yaparak oyunu 1-0 kazandı. İkinci oyunda ise oyunun bir bölümünü geriden gelen ve  atışlarda iyi olan Barış, oyunu kazandı ve oyunda adını finale yazdırmayı başardı.  Finale çıkmak için mücadele eden Sercan ile Yasin arasında kazanan yarışmacı dokunulmazlık oyununda Barış’ın rakibi olacak. Oyunda iki oyunda da hızlı başladı. Fakat oyunu 2- 1  kazanan Sercan oldu.

Final Barış ile Sercan  arasında olacak.

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

İşte dokunulmazlık oyununu kazanan isim; Sercan ile Barış arasında oynanan final oyununda oyunu kazanan isim Sercan oldu. Böylelikle konseyde eleme adayını belirleyecek isim  oldu.

İŞTE ELEME ADAYLARI

İlk eleme adayı Evrim, olmuştu. İkinci eleme adayını ise Sercan belirledi.  Sercan, eleme adayı olarak Nisa’yı seçti. Böylece ikinci eleme adayı Nisa oldu.

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller