Survivor adaya veda eden isim ve sms sıralaması haberimizde! Tıklayın, öğrenin…

Survivor 2020 kim elendi?sıralaması video izleyenler Survivor’dan elenen yarışmacıyı öğrendi. Bunun üzerine, 9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi araştırmaları arttı. Cemal Can ve Barış aday olarak çıkmıştı. Peki Survivor 9 Haziran Salı yarışmadan elenen isim kim? İşte sms sıralaması, adaya veda eden yarışmacı ve elenen isim…
9 Haziran 2020 20:22- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 22:25
Google news abonelik

Acunn.com sms sıralamasına göre Survivor 2020 elenen yarışmacı belli oldu. Vatandaşlar, TV8’in fenomen yarışması için 9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi araştırmaları yapıyordu. Siz de Acunn.com sms sıralaması video izleyerek sonucu öğrenebilirsiniz. Survivor’dan elenen yarışmacı ile ilgili bilgiler haberimizde de yer alacak. İşte detaylar...

SURVIVOR 9 HAZİRAN SALI ELENEN YARIŞMACI VE ACUNN.COM SMS SIRALAMASI

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takımlar kurulduktan sonra, iki dokunulmazlık oyunu oynadılar.

Dokunulmazlık oyununun ilkini kırmızı takım kazanmış ve mavi takım eleme adayı olarak Cemal Can’i belirlemişti. İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım maviler olmuştu.

Kırmızı takım, ada konseyinde ise aday olarak Barış’ı seçti. Buna göre Cemal Can ve Barış dokunulmazlık oyunları sonrasında iki aday olarak çıktı. Öte yandan iki aday da, sms birincilerine göre belli olacak. SMS birinciler birer isim söyleyecek.

SMS birincileri, halk oylamasına göre belli olacak. Toplamda dört adayın çıkmasının ardından bu defa sms sıralamasına göre elenen yarışmacı kim sorusu cevap bulacak. 

Mavi Takım: Evrim, Yasin
Kırmızı Takım; Yunus Emre, Berkan

Adaya veda eden isim, Yunus Emre oldu.