AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Aleyna, Batuhan'a aşık mı? Barış Özbek'ten itiraf...

İlk Yayınlanma : 05 Nis 2021 - 20:32 / Son Güncelleme : 05 Nis 2021 - 20:48

Magazin haberleri... Survivor'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Barış Özbek, sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla aşk gizemini açığa çıkardı. Gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Aleyna'nın Batuhan Karacakaya'ya aşık olduğunu iddia eden Özbek, açıklamalarıyla gündeme oturdu. İşte detaylar...

Survivor Aleyna, Batuhan'a aşık mı? Barış Özbek'ten itiraf...

AJANSSPOR - MAGAZİN

Survivor'da aşk iddialarının önü arkası gelmiyor. Son iki konseyde adadaki gizli yaşamı ve takım içi diyalogu açık açık anlatan yarışmacılar kafilesine bu kez eski yarışmacı Barış Özbek'te eklendi. Midesindeki bir rahatsızlıktan ötürü Survivor'u yarıda bırakmak zorunda kalan Özbek, Aleyna'nın Batuhan'a "yanık" olduğunu; Batuhan'ın suçsuz olduğunu söyledi. Bundan önceki canlı yayınlarında genç yarışmacıyı desteklediğini açık bir şekilde belirten Özbek; en son bu iddiayı ortaya attı.

Barış Özbek, "Aleyna Batuhan'a yanık..."

Yaklaşık 1 ay önce Survivor adasından ayrılan Barış Özbek, sosyal medya hesabından sürekli olarak yarışmaya ilişkin canlı yayın açıp; değerlendirmelerde bulunuyor. Adadaki günlerinde en yakın destekçisinin Batuhan olduğunu söyleyen Barış, son 2 konseye ilişkin düşüncelerini anlattı. Cumartesi ve pazar günleri düzenlenen iki ayrı konseyde eleme adaylarından daha çok yarışmacıların iddiaları gündeme gelmişti. Bugün, o iddiaların sonuncusu Barış Özbek'ten geldi. Özbek, "Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan’a yanık, Aleyna, Batuhan’a aşıksa çocuk ne yapsın" şeklinde konuştu. Eski yarışmacıdan gelen bu itiraflar bir anda gündeme oturdu.

Aleyna, "Sancakay Poyraz'a aşıktı"

Hafta sonu yayınlanan konseylerin ilkinde, yani cumartesi akşamı konseyinde Aleyna; adadan 2. haftada elenen Sancakay'ın Poyraz'a aşık olduğunu iddia etmiş ve bu iddianın hemen akabinde gözler Sancakay'a çevrilmişti. Poyraz, "Acun bey ben aşk adasına değil Survivor'a geldim" dese de Aleyna, Sancakay'ın kendisine böyle söylediğini ileri sürmüştü. Aleyna'nın bu sözlerinden 1 gün sonra Sancakay Survivor Panorama programına konuk olup hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Sancakay, "Cahilce açıklamalar..."

Aleyna'nın şok edici iddialarından hemen sonraki gün Sancakay Ilım, Survivor Panorama programının konuğuydu. Ilım, Aleyna'nın söyledikleri için; "Çok güldüm bunlara. Aleyna'nın söylediği hiçbir şeye şaşırmıyorum. Ben yalancı oldum, aşık oldum. Bunlar cahilce açıklamalar... Aleyna, Survivor'ı ergen bir kesimin izlediğini biliyor. Ya tutarsa diye denedi büyük ihtimalle. İnsanlar inandı mı? Bilmiyorum" dedi.