AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Aleyna ile Batuhan adada aşk mı yaşıyor? İşte o video...

İlk Yayınlanma : 30 Nis 2021 - 15:14 / Son Güncelleme : 30 Nis 2021 - 15:27

Survivor 2021'de Ünlüler takımından Batuhan ile Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu'nun aşk yaşadığı iddia edildi. İşte o görüntüler...

Survivor Aleyna ile Batuhan adada aşk mı yaşıyor? İşte o video...

Survivor 2021'de aşk iddiaları bitmek bilmiyor. Birleşme partisinde yakınlaşan Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan Karacakaya'nın aşk yaşadığı iddiaları gerçeğe dönüşebilir. Nitekim, televizyon yayını dışında internetten paylaşılan görüntülerde; Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan Karacakaya'nın aşk yaşadığı ihtimali güçlendi. Diğer açıdan, ikilinin aşk yaşaması sadece televizyona yansımıyor. Adadaki yarışmacılarda Batuhan ve Aleyna'nın aşk yaşadığına inanıyor. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan Karacakaya aşık mı? 

Aleyna ve Batuhan'ın aşkı (Survivor 2021)

 

İlayda'dan aşk iması

Programın sunucularından Murat Ceylan, Aleyna'nın kısa süreliğine Ünlüler takımına geçmesini söylemişti. Aleyna Ünlüler takımına geçtiğinde İlayda, Aleyna'ya bakarak; "Yakıştın" çıkışında bulundu. O anlarda Dora ve Ayşe'de ikili arasında bir şeyler olduğunu ima etti. 

Dora ve Ayşe, Aleyna ve Batuhan aşkını saklamıyor

Aleyna Kalaycıoğlu, Dora ve Ayşe'nin aşk imasını sürekli olarak tekrarladığını ve bundan çekindiğini söylemişti. Aleyna'nın Ünlüler takımına geçtiği görüntülerde Dora ve Ayşe bir kez daha ikili arasında bir şeyler olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, adadaki yaşantıda Dora, direkt olarak Aleyna'ya bir şey olup olmadığını soruyor.

Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun gizemli konuşması

Adanın arka taraflarında gizli konuşmaya tutuşan Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu kameralara yakalandı. Aleyna Ç.'nin "Sana güzel bakıyordu" demesi üzerine Kalaycıoğlu, "Batuhan mı?" diye soruyor. "Yanıma gelip bir şeyler dedi." diyen Aleyna; aşk iddialarını güçlendiriyor.

"Seramonide konuşmak yasak..."

Survivor'da iki takımın yan yana gelebildiği tek nokta yarışma alanları ve konsey günleri. Bunun dışında iki takımın bir araya gelmesi kesinlikle tasvip edilmiyor. Aleyna Kalaycıoğlu'da, Çalışkan'la konuşmasında "Seramonide konuşmak yasak..." diyor.

Batuhan'la Melis yüzleşiyor