Survivor All Star'da Acun Ilıcalı çıldırdı: Mustafa Kemal ve Yunus Emre...

Aleyna Gürgen
06.02.2024 - 11:09 | Son Güncellenme: 06.02.2024 - 11:44

Survivor All Star'da Mustafa Kemal ile Yunus Emre neden kavga etti ve diskalifiye mi edilecek? İşte fragmanda Acun Ilıcalı'nın masaya vurduğu o anlar...

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı çıldırdı: Mustafa Kemal ve Yunus Emre...

AJANSSPOR HABER

Survivor All Star'ın dün akşamki bölümünde Mustafa Kemal Kurt ve Yunus Emre Özden arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen tartışmanın ardından Acun Ilıcalı yarışmacılara ceza verdi. Ilıcalı, yeni bölüm fragmanında konsey düzenlenirken sinir krizine girdiği görüldü. Acun Ilıcalı'nın o sinirlendiği anlar ve kavgaya dair detaylar...

Merve Aydın ve Mustafa Kemal Kurt neden tartıştı?

Dün akşam Survivor All Star'da oynanan ödül oyununun sonunda aynı takımda yer alan Merve Aydın ve Mustafa Kemal Kurt arasında gerginlik yaşandı. Aydın yaşananları gözyaşları içinde şu sözlerle anlattı: "Zaten oyunu kaybettik, kötü hissediyorum. Geldim dedim ki bu yüzden dedim şurada yazacağımız 4 kişiden birisi düelloda elenir giderse ben çok üzülürüm. Bunları isimleri söyledim.

"Sonra geldi beni oyun alanından çıkarken kenara çekti. 'Neye göre yazıyorsun isim yazarken?' dedi. 'Nasıl yani?' dedim. 'Performansa göre mi yazıyorsun, beni yazar mısın?' dedi. 'Mustafa ne diyorsun?' dedim. 'Ben böyle konuları konuşmayı sevmem zaten' dedim. 'Sana hesap mı vereceğim?' dedim. 'Özgür'ü yazmadın mı sen performansı iyiyken?' dedi. 'Dışardan ne kadar kötü gözüktüğünü biliyor musun, farkında mısın?' dedi. Özgür abi ne alaka, ben insanım ya ben insanım. O gün orada Özgür abiyi yazarken ne kadar zorlandığımı ben biliyorum ben." 

Acun Ilıcalı, Mustafa Kemal'e tepki gösterdi

Mustafa Kemal Kurt ve Merve Aydın konseyde yüzleşti. Acun Ilıcalı ise  Mustafa Kemal Kurt'un sık sık Merve Aydın'ın sözünü kesmesinden rahatsız oldu ve Kurt'a "Neden susmuyorsun sen?" dedi. Kurt ise Ilıcalı'ya "Çünkü yalanlara gelemiyorum ben. Ben dürüst bir insanım ve böyle konuşmalara dayanamıyorum." diye cevap verdi. Acun Ilıcalı ise bu cevabın üzerine "Gelmek zorundasın çünkü konuşma var ve daha bitmedi." dedi. 

Yunus Emre ve Mustafa Kemal arasında gerginlik

Mustafa Kemal Kurt'un Merve Aydın'ın sözünü sık sık kesmesi üzerine ise Yunus Emre Özden "Bu nasıl bir model ya" diyerek tepki gösterdi. Özden'şn bu tepkisi ile konseyde tansiyon aniden yükseldi. Mustafa Kemal Kurt, Özden'e "Ben başkasına benzemem bana böyle konuşamazsın." dedi. Kurt'un bu sözleri sonrası ise gergin olan ortamda tansiyon iyice yükseldi. Diğer yarışmacılar Kurt ve Özden'in arasına girerek olayı yatıştırmaya çalıştı. Yunus Emre ve Mustafa Kemal'in "Burada olmaz dışarı gel sen" sözleri sonrası ise görüntüler ekrandan alındı. 

Ilıcalı, Mustafa Kemal ve Yunus Emre'ye ceza verdi

Yunus Emre Özden ve Mustafa Kemal Kurt arasında yaşanan tartışmanın ardından Acun Ilıcalı "Şu anda konseyi yapma şansımız yok, konseye ara veriyorum. Sakinleşelim durumu değerlendireceğiz." dedi. Ilıcalı ayrıca Yunus Emre'ye 2 oyun ödül cezası verirken Mustafa Kemal'e ise 3 oyun ödül cezası verdi.

Survivor'da Nefise ve Aleyna tartıştı

Survivor All Star'ın yeni yayınlanan fragmanında ise Aleyna Kalaycıoğlu ve Nefise Karatay arasında tartışma çıktığı görüldü. Survivor All Star 2024'ün 27. bölüm tanıtımında Aleyna, Nefise'ye "Seviyen ve vizyonun en fazla bu olabilir." dedi. Nefise ise bu sözlere "Diskalifiye olmam umrumda olmaz." diyerek cevap verdi. Daha sonrasında Aleyna Kalaycığlu'nun Nefise'ye "Niye ben senin yüzüne konuşmayacağım?" derken Nefise ise "Milletin arkasından orada burada sallamayacaksın." dedi. İkili arasında tartışma çıktı. 

Acun Ilıcalı sinirlerine hakim olamadı

Yeni yayınlanan Survivor All Star tanıtımında Acun Ilıcalı'nın "Kardeşim siz ne istiyorsunuz? Siz istiyorsunuz abi? Ne istiyorsunuz?" dediği ve sonrasında ise sinirle sandalyesini devirdiği görüldü.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler