• Diğerleri

Survivor araba ödülünü kim kazandı?

25 Haziran Perşembe günü yayınlanan Survivor'da yarışmacılardan birisi araba kazanacak. Annenize Sorduk, yarışmasını kim kazandı, arabanın sahibi kim oldu, en çok kim tahminde bulundu, arabanın markası ne, fiyatı ne kadar, araba adı, araba resimleri gibi araştırmalar sürüyor. İşte Bugün yayınlanan Sıurvivor'da araba ödülünü kazanan yarışmacı ve yaşanan tüm anlar.. Detaylar haberimizde yer alıyor... 25 Haziran Perşembe Survivor canlı izle
25 Haziran 2020 18:43- Son Güncelleme - 25 Haziran 2020 18:45
Google news abonelik

Survivorda yeni ödül oyunun adı belli oldu. 'Annenize Sorduk' yarışması olarak karşımıza çıktı. Yarışmacılar arasında 1 kişi araba kazanacak. 25 Haziran Perşembe günü yayınlanan Survivor'da yarışmacılardan birisi araba kazanacak. Annenize Sorduk, yarışmasını kim kazandı, arabanın sahibi kim oldu, en çok kim tahminde bulundu, arabanın markası ne, fiyatı ne kadar, araba adı, araba resimleri gibi araştırmalar sürüyor. İşte Bugün yayınlanan Sıurvivor'da araba ödülünü kazanan yarışmacı ve yaşanan tüm anlar.. Detaylar haberimizde yer alıyor... 25 Haziran Perşembe Survivor canlı izle

SERCAN YILDIRIM'DAN KOMİK ANLAR

HABERİMİZ GÜNCELLENİYOR...

Araba ödülü için tüm yarışmacılar Annenize Sorduk, yarışmasında karşı karşıya geldi. 15 soru sorulan yarışmacılara annelerine sorulan kendileri hakkında ki soruları cevaplamaları istendi. Nisa ile Yasin'in cevap vermeleri anlarında eğlenceli dakikalar yaşandı. Nisa'nın nakit mi kredi mi sorusuna annesinin Nakit cevabı verdiğini düşünmesi üzerine nakit cevabı vermesi herkesi kahkahaya boğdu. Doğru cevap ise kredi oldu. Nisa, hayatında hiç kredi kullanmadığını söyleyerek hem ekran başındakilerini hem yarışmacıları güldürmeyi başardı.

Yasin ise soruları cevaplarken ''Annemin yanında kardeşim varsa, iki seçenecek düşünmem lazım'' diyerek oyunda zorlanacağını fark ettirdi. Yasin'in ise en çok kahkaha attıran bölümü, lahmacun mu yoksa pizza mı sorusuna verdiği cevap oldu. Yasin, lahmacun cevabını verirken lahmacunu anlattığı anlarda ne kadar çok sevdiğini belli etmeye başladı. Yasin ayrıca, açık attırma oyununda da lahmacun için tüm parasını vermişti. Yasin, bir diğer örnek olarak ödül oyununda annelerine en sevdiği yemekler sorusunda Yasin'in annesi lahmacun diyerek Yasin'in kazandığı oyunda lahmacun yemesini sağlamıştı. Yasin, bu olaylardan yola çıkarak lahmacun cevabı verdi fakat annesş pizza cevabını verdiğini öğrenince şok yaşadı. Bu anlarda ise herkesin gülmesini sağladı.

Finale kimler çıktı?

Finale çıkan isimler ise, Berkan ile Elif, oldu. İkili arasında 2 dakikalık süre içinde aracın kapasını açması istendi. Süre bittiğinde araç içinde kalan oyunu kazanıyordu. İlk 2 oyunu iki yarışmacı kazandı ve oyun 1-1 oldu. İkinci oyunlarda da iki yarışmacı kazandı ve durum 2-2 oldu. Son oyunda ise süre 3 dakika olarak verildi. 3 dakika içinde sorular arasında saniyeyi tahmin eden ve 5 saniye içinde araç içinde kalmayı başaran yarışmacı arabanın sahibi oluyor. 

İŞTE ARABAYI KAZANAN YARIŞMACI

Arabayı 3-2 skorla kazanan isim ise, Elif oldu. Elif, arabanın sahibi oldu.

Yarım metreden öyle bir gol kaçırdı ki...