• Diğerleri

Survivor Aycan'dan Nisa hakkında flaş sözler!

25 Temmuz 2020 14:29- Son Güncelleme - 25 Temmuz 2020 14:37
Google news abonelik

'Survivor 2020' yarışmacısı Aycan Yanaç, Ertem Şener’in yayınında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Aycan açıklamasında "Survivor'dayken sevgilim vardı ama sonra herkes öğrendi iletişimden dolayı olmadı. Aldatma konusu yalan. Sadece ayrıldık. Nedenini de açıklamayayım. Bekleyememiş, sabırsızlık mı desek kıskanç mı desek. Birisi onun aklına girmiş. Ben hala anlamadım. Elendikten sonra da bir kere telefonlu konuşmadım reddettim. Survivor'da kafamda bitirdim; aradı ama açmadım." dedi.

Aycan Yanaç, açıklamasında ayrılık haberinden etkilendiğini de itiraf ederken, yakın arkadaşı Asena'nın yaptığının da doğru olduğunu söyledi.

"Barış'tan iyiyim"

"Barış'tan iyiyim"

Aycan, Barış'ın ve Nisa'nın fanlarından linç yediğini söyledi. Ailesine çirkin sözler söylenmesinin üzerine sinirlendiğini söyleyen Aycan 'orada durun' açıklamasını yaptı. Barış ile arasında bir ilişki olmadığını söyleyen Aycan "Ben Barış'tan daha iyiyim" dedi.

"En iyi ben biliyorum, Nisa..."

Aycan Nisa ile ilgili ise "Ben Nisa'yı kıskanmıyorum o da beni kıskanmıyordur. Nisa'yı yükseltmek için beni eziyorlar. Ben Nisa'yı düşündüğüm için Sercan-Nisa olayını açmıyorum. En iyi ben biliyorum. Ben o olayı açsam Nisa'nın yüzü olamaz. Nisa o kadar anlatıldığı gibi değil Sercan'a üzüldüm. Nisa'nın dediklerine inanıyorlar Sercan'ı sapık gibi bir hale getiriyorlar. Ben mesela utanırım. Ben eğer çocukluk yapsam Nisa'yı ezerim" dedi.

"Sercan, Nisa'ya..."

Sercan ile bu konuda dertleştiğini söylen Aycan, "Sercan Nisa'ya aşık değil, yok, sıfır" açıklamasında da bulundu. (Milliyet)

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 4