• Diğerleri

Survivor Berkan ne dedi? Üniversite sınavında kopya mı çekti?

Tv8'in fenomen yarışmalarından olan Survivor'da Acun Ilıcalı yeni yarışmada izleyicilere soru sorarak yarışmacıların kullanılan oy oranını tahmin etmesini istedi. Berkan'ın 'Kopya çektiniz mi?' soruna verdiği cevabı Acun Ilıcalı yarıda kesti. Berkan Üniversite sınavında kopya mı çekti? Soruşturma başlatılacak mı? Berkan'ın diploması elinden alınacak mı? Hani üniversite de okudu? Nereden mezun oldu ve hangi bölümü okudu? İşte tüm detaylar...
25 Mayıs 2020 23:12- Son Güncelleme - 25 Mayıs 2020 23:17
Google news abonelik

Herkesi şaşırtan olay canlı yayında yaşandı. Yayın tarihinde Survivor'da ilk kez canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, Berkan'ın cevabı zorla vermesini engellemek için elinden geleni yaptı. Tv8'in fenomen yarışmalarından olan Survivor'da Acun Ilıcalı yeni yarışmada izleyicilere soru sorarak yarışmacıların kullanılan oy oranını tahmin etmesini istedi. Berkan'ın 'Kopya çektiniz mi?' soruna verdiği cevabı Acun Ilıcalı yarıda kesti. 

Berkan Üniversite sınavında kopya mı çekti? Soruşturma başlatılacak mı? Berkan'ın diploması elinden alınacak mı? Hani üniversite de okudu? Nereden mezun oldu ve hangi bölümü okudu?  İşte tüm detaylar...

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Berkan Karabulut, 7 yaşında futbola başlayan daha sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

Üniversite sınavında kopya mı çekti?

Üniversite sınavında kopya mı çekti?

Üniversite sınavında çaprazında oturan gözlüklü birinden kopta çektiğini söyleyen Berkan'ı Acun Ilıcalı susturarak, başımızı yakma dedi. Berkan'da olayı anlamayarak anlatmaya devam etti fakat Acun Ilıcalı, Berkan'ı susturdu. Henüz resmi açıklama gelmediği için Berkan hakkında bir işlem başlamadı. Bazı sosyal medya kullanıcılar işlem başlatılmasını talep etmeye devam ediyor.

Nefes almasına izin vermedi golü attı