Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? (28 Haziran Pazar)

Survivor 28 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 121. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan oyuncu takım, kim oldu, kimi yazdılar, kırmızı takım mı mavi takım mı eleme adayı çıkardı, Peki Survivor 121. bölüm 28 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? TV8 canlı izle, sıralaması... İşte detaylar...
28 Haziran 2020 18:40- Son Güncelleme - 28 Haziran 2020 18:44
Google news abonelik

Survivor 28 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 121. bölüm ekranlara geldi.  Kırmızı takım Mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı, en fazla ismi yazılan kim oldu cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, sms sıralaması... İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU? İŞTE ÖDÜL... (28 HAZİRAN PAZAR)

Survivor'da artık dokunulmazlık oyunları bireysel olarak oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan tek isim eleme adayını belirliyor. 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 3 eleme adayı belirlenecek. Eleme adayı olan isim dokunulmazlık oyunun diğer ayaklarını kazansa bile eleme adaylığı düşmüyor. Eleme adayı olan isim kazandığı taktirde istediği ismi eleme adayı yapabilir. Eleme adayları artık kendi takımında değil karşı takımdan da oluyor. Herkes istediği ismi söyleyebilir. 3 eleme adayı sonrası en az sms olan isim adaya veda ediyor. İlk eleme adayı belli oldu. İlk eleme adayı Berkan oldu. İkinci eleme adayı ise bugün belli oluyor.

Dokunulmazlık oyununda tüm yarışmacılar tekrardan parkura çıktı. İlk dokunulmazlık oyununu Sercan kazanmıştı. Sercan, finalde Berkan'a karşı oyunu kazanmış ve konseyde Berkan'ı eleme adayı yapmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda ise yine Berkan ile Sercan dokunulmazlık oyununun finaline kaldı. Aralarında iki oyun oynayan yarışmacılar arasında Sercan ilk oyunu kazandı ve anavtajı eline geçirdi. Böylelikle Sercan, oyunda 1-0 öne geçti.

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

Sercan Yıldırım, son oyunlarda yaptığı çıkışlarla Survivor'da rakiplerine oyun vermemeye devam etti. Sercan, dokunulmazlık oyunun kazanarak 2. dokunulmazlığı aldı. Sercan, bugün yine eleme adayını belirleyecek.

İŞTE İKİNCİ ELEME ADAYI

Sercan, ikinci eleme adayı olarak Nisa'yı belirledi. Güncel olarak eleme adayları Berkan ile Nisa oldu.